Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy túlsúlyos ember többet...

Egy túlsúlyos ember többet pukizik mint egy normális testsúlyú ember? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de nem is értem, hogy miért kellene?
2010. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Tapasztalataim szerint igen. Talán nagyobb a gyomra is és többet eszik-ezért?
2010. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nyilvan a tobbszoros adag kaja tobbszoros gazt termel... logikus
2010. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért túlsúlyos mert szar kaját eszik, a szart meg nehéz megemészteni, felpuffad, és gázosodik, ennyi.:)
2010. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Nincs összefüggés az emésztés és a testsúly között.

Attól pedig, hogy valaki kövér, nem biztos, hogy többet eszik az átlagnál. Számtalan egyéb oka is lehet az elhízásnak.

2010. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
nem vagyok túlsúlyos nem eszem szar kaját mégis sokat puffadok szar a gyomrom!
2010. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Nincs összefüggés az emésztés és a testsúly között.
2010. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
86%
Én túlsúlyos vagyok és esküszöm nektek nagyon ritkán vagyok tele gázzal.
2010. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

12:42 Ez az, neked bejött az élet, monstmár nem is gáz, hogy dagadt g*ci vagy.:D


A többi aberrált aki azzal jön, hogy nincs köze az emésztésnek a túlsúlyhoz, KUSSOLJON!!Minek ugatnak bele olyanba amihez finguk sincs?

2010. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A bélgázok nagyobb mennyiségben akkor képződnek, ha az emésztés elégtelen, illetve olyan élelmiszereket fogyasztunk, amelyeket az emberi emésztőnedvek nem tudnak lebontani (növényi rostok, cellulóz, túlzott mértékű fehérjebevitel). Ezen esetekben emésztetlen tápanyag jut a vastagbélbe, ahol a bélflórát alkotó baktériumok ezt gázképződés mellett lebontják. Tehát javasolt a túlzott táplálékbevitel kerülése, könnyű-vegyes diéta (az amúgy egészséges rostok és ismerten puffadást okozó növények:bab, karfiol, karalábé kerülése), rendszeres testmozgás, probiotikumok kúraszerű használata. Ha ez sem segít, megpróbálható emésztést segítő gyógyszer használata (Pankreoflat, Mezym Forte).
2010. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!