Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy túlsúlyos ember többet...

Egy túlsúlyos ember többet pukizik mint egy normális testsúlyú ember? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
15:17 Te egy kib*szott nagy tirpák suttyó vagy. Hogy lehet valaki ilyen szemét? Attól, hogy túlsulyós még nem kell le "dagadt g*cizni". Nem tudom te mi a k*rva anyádat szólnál ahoz ha esetleg egy betegség vagy valami miatt "dagadt g*ci" lennél. Kíváncsilennének, te mit szólnál, ha ledagadt g*ciznélek az utcán.
2010. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ma 17:30

Hagyd, az ilyen szerencsétlenekkel nem kell foglalkozni, úgyis hidegen hagyja őket a szent beszéd...

2010. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

15:17-esnek üzenem, hogy ne dagadt g*cizzen, mert még ő is lehet az. Viszont egy kis kultúrát szívhatna magába.

A kérdésre válaszolva: én voltam túlsúlyos, 90 kg 18 évesen a 175 centimhez. Most, 24 évesen 60 kg vagyok. És amikor ducibb voltam, semmivel nem volt több gáz bennem.

24/L

2010. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

15:17, te tényleg egy nagy paraszt vagy!

Vagy te talán tökéletes vagy?! Még te is lehetsz "dagadt g*ci", akár egy betegség következtében is, úgyhogy kuss! Idióta primitív állat...

2010. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!