Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy túlsúlyos ember elmegy...

Ha egy túlsúlyos ember elmegy kondiba akkor azt kiröhögik?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom egy ideje (45 napja kb), de nem azzal a célzattal, hogy egy gebe legyek, hanem majd legyen rajtam valami izom is. Mivel nem olyanok az "adottságaim", nem tudok csapatsportot űzni (bár szeretem a focit pl), ezért gondoltam arra, hogy talán kondiba kéne járnom, mert ott csak a saját teljesítményem számít, és legalább erősebb is leszek ha sokáig csinálom. A kérdésem az, hogy ha elmennék, kiröhögnének, nem szólnának semmit vagy esetleg még "tisztelnének" is? Van olyan ismerősöm akit a szellő is elfújt anno, ezen akart változtatni, elment kondiba és a "nagy állatok" mondhatni régi önmagukat látták benne, és ezért jól kijöttek.

Szerintem valószínűbb hogy kiröhögnek, megszoktam szóval egyébként nem befolyásol semmiben, de ha valakinek van ilyen tapasztalata, megoszthatná velem :)


Egyébként a fentiek mellett azért választottam a kondit mert semmilyen gépem nincs amivel itthon edzhetnék, teremben viszont mindig arra tudnék gyúrni amire éppen kell, és talán még új arcokat is megismernék.


2010. dec. 24. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Már miért röhögnének ki? Mindenki elkezdi valahol. Nem az a lényeg hogy most milyen vagy, hanem hogy milyen leszel.Ha meg van pár nyomorék aki kiröhög, bár ezt kétlem, akkor azok meg akkor fognak nagyot nézni amikor látják rajtad azt hogy keményen edzel és szép lassan eléred a célod. ÉS amúgy sem azért mész kondiba hogy azzal foglalkozz hogy kiröhögnek e, hanem hogy alakítsd a tested és a lelked.

Szerintem.

2010. dec. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem röhögnek ki, ne félj.
2010. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 HákszésHeksz válasza:
100%
Nem, nem nevetnek ki! Ahova én járok gyúrni oda is több "túlsúllyos" ember jár. Én inkább becsülöm őket, hogy tesz a súlya ellen valamit!
2010. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kösz a biztató válaszokat :)
2010. dec. 24. 17:08
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül muszáj gyúrnod, választhatsz mást is. Például miért nem próbálod ki a birkózást? Nagyon jó állóképességet ad, komoly fizikai erőt, hajlékony és robbanékony leszel, biztos, hogy fogsz valamennyit fogyni (én is fogytam), valamint megtanulsz bunyózni. Nem muszáj persze versenyszerűen űznöd , elég csak hobbiból. Egyébként nem akarlak lebeszélni a konditeremről, ha azt szeretnéd csinálni akkor nyugodtan, az is jó.
2010. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nem fognak,engem sem röhögtek ki,pedig túlsúlyos voltam.
2010. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Inkább kedvelni fognak, főleg, ha nagyon elszánt vagy. Az akaraterő sokat számít, és azt tisztelik az emberek. Ahogy előttem is írták, mindenki volt kezdő, és a zöm pont a túlsúly, vagy cingárság miatt.
2010. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Na ennek nagyon örülök :) Akkor januárra már veszek is bérletet.


Konditerem azért bejövősebb mint egy sportegyesület mert akkor megyek amikor akarok, nem köti meg az időrendem :)

2010. dec. 24. 18:48
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem röhögnek ki. A konditerembe a közhiedelemmel ellentétben 1-2 16 éves faszjanin kivül,akik azt hiszik ők sz.rták a spanyolviaszt normális,értelmes emberek járnak. És aki lejár mozogni , próbál változni előnyére az pozitiv,nem röhögnivaló.Azt kell kiröhögni aki otthon ül a 40 kilo feleslegével és ráfogja a csontozatára,meg fikázza a vékony nőket ahelyett hogy elkezdene mozogni+diétázni.
2010. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én odamennék és kiröhögnélek így hogy hahahahahahahahaaaaaaaaaaaa
2010. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!