Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy túlsúlyos ember elmegy...

Ha egy túlsúlyos ember elmegy kondiba akkor azt kiröhögik?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom egy ideje (45 napja kb), de nem azzal a célzattal, hogy egy gebe legyek, hanem majd legyen rajtam valami izom is. Mivel nem olyanok az "adottságaim", nem tudok csapatsportot űzni (bár szeretem a focit pl), ezért gondoltam arra, hogy talán kondiba kéne járnom, mert ott csak a saját teljesítményem számít, és legalább erősebb is leszek ha sokáig csinálom. A kérdésem az, hogy ha elmennék, kiröhögnének, nem szólnának semmit vagy esetleg még "tisztelnének" is? Van olyan ismerősöm akit a szellő is elfújt anno, ezen akart változtatni, elment kondiba és a "nagy állatok" mondhatni régi önmagukat látták benne, és ezért jól kijöttek.

Szerintem valószínűbb hogy kiröhögnek, megszoktam szóval egyébként nem befolyásol semmiben, de ha valakinek van ilyen tapasztalata, megoszthatná velem :)


Egyébként a fentiek mellett azért választottam a kondit mert semmilyen gépem nincs amivel itthon edzhetnék, teremben viszont mindig arra tudnék gyúrni amire éppen kell, és talán még új arcokat is megismernék.


2010. dec. 24. 16:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az előző kommentelőre ne hallgass neki nincs jobb dolga és csak itt rontja a levegőt...


Én már 6. éve edzem igy felépitettem egy domináns testalkatot és ha látok egy kövér embert aki kondiba megy nem kinevetem mint egyesek hanem inkább ellátom segitséggel hogyan érheti el céljait. Inkább becsülni kéne őket hogy ők tesznek is valamit azért hogy lefogyjanak , nem a tv elött roskadnak magukban hogy nem lehet magukon változtatni.

Szóval egyhangún nem röhög ki az emberek 90%-a

2010. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

már pedig nem csak én hanem az összes spanom szarrá röhögne hahahahahaaaaaaaaaaaaaaahahahahaaaa hehe muhahahaha

najo most komolyan tél bocs az elöbbiért.SENKI NEM FOG KIRÖHÖGNI INK MEGBECSÜLNEK DE HA MÉG AZ SE AKK SEM RÖHÖGNEK KI CSAK ÉN HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

2010. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok ha most jól kiröhögted magad, akkor be is vehetnéd azt a cián kapszulát a középső fiókodból...
2010. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
akkor sem lenne időm másokon röhögni ha előre betervezném a pihenőidőmbe.Van jobb dolgom is a teremben meg örülök hogy élek a sorozatok között.És ezzel a legtöbben így vannak
2010. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Off: hello h4xOr !

megnéznéd a "Mit gondoltok a hátamról?" cimű kérdést és véleményeznél ? nagyon megköszönném. :D

2010. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én azokat röhögöm ki, akik kövér zsírdisznók és otthon a TV előtt tömik a chipset.


Meg a kis búzákat, akik lejárnak a terembe, össze-vissza rángatják a súlyokat, papucsban edzenek stb...

2010. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat :)

Még annyit kérdeznék - gondolom ti tudtok válaszolni rá -, hogy ha elkezdek szedni egy táplálékkiegészítőt, pl a Volumass 35öt, akkor azt csak az edzés napján kell ennem? Úgy tervezem, hogy minden 2. nap járnék kondiba, hogy legyen ideje az izmoknak regenerálódni, és így 1 doboz Volumass nagyjából pont 1 hónapig kitartana. Ez így korrekt? (egyébként még csak most kezdtem el olvasni a helyes "életmód"-ról tesztoszteron.hu-n, szóval lehet most sok hülyeséget mondtam :) )

2010. dec. 25. 13:17
 18/20 anonim ***** válasza:

A konditeremben biztos találkozol olyan jó fejekkel, mint a 22:48-as, és ők tudnak tanácsot adni. Szerintem ott érdeklődj a táplálékkiegészítőkről, akik évek óta járnak konditerembe, tök profik ebben a témában. Érdemesebb rájuk hallgatni, mint innen tippet kérni.

22:48-nak ment a zöld kéz!!!

2010. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Volumasst a helyedben hanyagolnám, és inkább tiszta fehérjét vinnék be, mivel írtad, hogy súlyproblémáid vannak.


Emellett természetesen a vitaminok elengedhetetlenek.


Kreatint meg ilyeneket max mikor már minden más rendben van, akk érdemes szedni.


És első sajnos a kaja. Ha az nincs rendben, akkor semmi sem lesz rendben.

2010. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sztem még direkt segíteni is fognak!!Anno énis így kedztem majd megismertem őket, kissebfajta család lettünk, éshát 2 év alatt szinte már leis dobtam magamról a felesleget és még ki is gyúrtam magam!!Mondhatni az önbizalmam a régi énemhez képest az egekben van!Azóta lett barátnőm és közösségi életet is élek!!Nagyon jó volt ez az időszak mellesleg sok jó barátra tettem szert és ez már magában is megérte :DDDD
2010. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!