Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg igaz, hogy ma Mo. -n...

Tényleg igaz, hogy ma Mo. -n egy bölcsészdiplomával kb. semmit nem lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok: szabad bölcsészet, filozófia, történelem, anglisztika, germanisztika szak.
2012. szept. 20. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi kettővel az idegennyelv miatt talán lehet valamit kezdeni.
2012. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem csak Magyarországon, hanem máshol sem nagyon. Egy bölcsész szakot végzettnek nagyon kicsi az esély az elhelyezkedésre mind belföldön, mind külföldön.
2012. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
igaz, csak mindenki akkor döbben rá, amikor már késő. Bölcsésznek az tanuljon, akinek a biztos háttere másfelől már megvan (szülők pl.). Ezt kellene nagy betűkkel kiírni az egyetem falára. Nem lenne annyi csalódott frissdiplomás bölcsész... :(
2012. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, szinte lehetetlen, hacsak nincsenek kapcsolatok.
2012. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Van egy bnőm, ő spanyol-portugál szakon végzett és tanít, magántanítványai vannak, könyveket fordít, szappanoperákat fordít és mindezt otthonról.És halálra keresi magát.
2012. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
áhh a nyelvi szakok az más... ráadásul nem is a tucatnyelvek.. okos választás volt.
2012. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

sztem a bölcsész diploma -a nyelvek- jók egy 2. diplomaként


pl. elvégzel egy gazdasági képzést, aztán egy angol bölcsészt és taníthatsz gazdasági tárgyakat angolul illetve angolt mint nyelvet is.nálunk a fősulin sok ilyen tanár van


én is gondoltam rá, h jó lenne gazdaságival párhuzamban angolt is tanulni, de akkor már későn volt :( :D

2012. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!