Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrier, önállóság, hogyan...

Karrier, önállóság, hogyan érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pályakezdő fiatal vagyok, 24 éves és szeretnék valami új dolgot elkezdeni az életemben. Hogyan érdemes kezdeni az önállóvá válást, kíváncsi vagyok rá, hogy kik hogyan kezdték, kaptak-e valamilyen szülői támogatást, egyszóval egyéni életutakra vagyok kíváncsi.

2012. szept. 4. 18:20
 1/6 hájaaa ***** válasza:
Azért írhatnál kicsit többet. Vidék-Főváros. Milyen a szülői háttér, milyen iskolai végzettséged van, mik az elképzeléseid stb.
2012. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát, kecskeméten végeztem a gamfon, mérnök logisztikus végzettségem van. Szülői háttér, nem akarok tőlük pénzt kérni, egyedül szeretném megpróbálni. Nem akarom hogy ebbe is beleszóljanak. Vidéken lakom, ceglédhez közel. Az elképzelésem konkrétan az hogy egyedül akarok élni, egyedül akarok valamit kezdeni magammal. Úgy gondolom már a korom is megvan hozzá bőven. Leginkább azzal van ki a tököm hogy itthon folyton marakodunk a szüleimmel, ráuntam. Annyi pénzt szeretnék keresni amivel kitudok fizetni egy albérletet, ha kell akkor tudok magamra 1 hónapban 1 ruhát legalább venni, gyógyszert ha kell meg eltudok menni sportolni. Ha kezdésnek kapnék nettó 100 ezer forintot szerintem abból megtudnék élni, megtudnám teremteni magamnak azt amire szükségem van. Van egy hobbim egy sport, arra havi 6 ezer forint a havidíj, azt is beleszámolnám, plusz az étkezés. Na meg ha hétvégén elakarok menni szórakozni, legalább egy 3 ezer forintot félretenni arra is kéthetente. Jövőbe tekintve hosszútávú terveim közt van a családalapítás, házasság, na meg alapvetően szeretném előtte megvalósítani magamat, elérni és kipróbálni olyan dolgokat amiket még eddig nem tettem meg.
2012. szept. 4. 18:52
 3/6 hájaaa ***** válasza:
A végzettséget szerintem jó, az ambicióid és a céljaid is megfelelőek. Irány pest ott nagyon keresik az ilyen szakmával rendelkezőket. Hajrá drukkolok.
2012. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. szept. 4. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszélsz idegen nyelve(ke)t???

Próbáld meg külföldet,havi 100E hidd el nagyon karcsú,abból nem fogsz tudni feljebb lépni a karrieredben életedben,mert érdemes magadat tovább képezni,az meg pénz,ha jól akarsz élni akkor szintén karcsú nagyon.

Egy alap életet lehet esetleg vele biztosítani.

Külföld,srác,ezzel a végzettséggel simán kapsz munkát ennek a fizunak az 5-szöröséért is.

2012. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Angol jól megy, van egy középfokú c-m belőle. Lehet igazad lesz, gondolkoztam már ezen a lehetőségen is. Él is kint angliába barátom, tehát még tudnék is kinél lakni.
2012. szept. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!