Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány állásinterjú után adnád fel?

Hány állásinterjú után adnád fel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
#10: bár eléggé kioktatóra sikeredett, köszönöm a jó szándékú (?) intést. Megnyugtatlak, 3 idegen nyelven beszélek, most tanulom a negyediket. Nem foglalkozom kamu állásközvetítőkkel sem, nem véletlenül használtam a "függetlenedni" kifejezést. De csak az eredeti kérdésre próbáltam egy választ adni, a továbbiakban nem kívánok vitázni a magánéletemről senkivel.
2012. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterjú? 180 helyre pályáztam közel egy év alatt, abból 5 interjú volt (kamuk: mlm, biztosítózás), meg 3 hely, ahol egyik helyen se jelentettek volna be (ilyenkor hol a tisztelt NAV?), de amúgy is elutasítottak, mert túlképzett voltam!Még most sem adtam fel.Harcolok, kell egy állás!
2012. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly márciusban küldtek el,azóta egy több hónapos itthoni munkám volt(megjegyzem kb 3szorosát kerestem mint ahol 8 órát dolgoztam) de azóta semmi."Unalmamban" megcsináltam egy felsőfokú nyelvvizsgát de nem mentem vele semmire,eddig.Küldözgetem az önéletrajzot meg be is hívtak sok helyre de az utolsó körben hasaltam el mindig.Biztosítás meg MLM az lenne de ezek a szarok nem érdekelnek.Sokszor úgy érzem feladom de akkor mi a franc lesz velem?Ha anyumék nem lennének már éhen haltam volna...
2012. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mi volt az az otthoni munka? Érdekelne!
2012. szept. 1. 18:15
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat szomoruan olvasom a hozzaszolasokat.

Mas allaskereseses temaban is kifejtettem mar velemenyemet. Azt is szomoruan tapasztalom, hogy sokan jarunk ugyanabban a cipoben. Valahol ez kicsit (nagyon kicsit) megnyugtato szamomra, mert en a vegso elkeseredesemben a beka segge alatt 600-al, mar azt hittem, hogy en vagyok ilyen szerencsetlen az orszagban. Szinten tobb szaz jelentkezessel, tobb tucat fejvadaszceg/allaskereso portallal es rengeteg oneletrajz technikaval, ismerosokon keresztul, mindenfele technikai megvalositassal szinten nem sikerult ezidaig mar idestova masfel-ket eve a szakmamban allast kapnom. Pedig idestova 15 eve a palyan vagyok. Mindenfele rafinaltsagot elkovettem mondom... lehet, hogy sokmidnenben en voltam hulye es itt sorra vehetjuk a burokratikus dolgokat, hogy oneletrajz technika, szimpatia, oltozkodes, kinezet stb stb dolgokat...en azt hiszem azert a tobb szaz jelentkezes nagyon durva. Nagyon durva vilagot elunk. Dolgozni akarunk...penzt keresni, a megelhetesert, valahol ezert "is" tanultunk...stb. megis szerintem az egesz nagyobb szazalekban nem is errol szol :( sajnos.

Regen nem volt ilyen...es most mondja nekem azt vki, hogy ha valaki dolgozni akar akkor tud is...hat rohadtul nem. Ehhez csak annyit fuznek, hogy a fentiekhez hasonloan en most sem a szakmamban tudtam elhelyezkedni...es a nagy hullamvolgyekben is mikor a csekelyke tartalekaim is fogyadoztak akkor is egesz massal tudtam betevot keresni...sot a nem szakmai munkaban is rohadt nehez volt elhelyezkedni. A "most mar barmi jo" sem votl fenekig tejfel :( Jah es az egesz allaskereses is penz...rohadt sok penz elmegy ra...feleslegesen...no es az idegrol nem is beszelve. Katasztrofa...

2012. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évig próbálkoztam, a párom szintén.Az, hogy ketten voltunk állás nélkül okozott "néhány" keserű pillanatot az elmúlt egy évben. Kezdtük feladni, leginkább én, főleg,hogy általánosságban véve sem vagyok egy pozitív alkat, aztán hirtelen jött a változás és ugyan "csak" ismerős által, de sikerült munkát kapnom. Korántsem álom munka, korábban sosem gondoltam, volna, hogy elvállalnék egy ilyet, de a szükség nagy úr! Feladni valóban nem szabad, mert a lehetőség pont akkor kopogtat majd amikor legkevésbé várnád. Viszont ami még nagyon fontos szerintem, hogy azoknak akik a mai világban munkát keresnek kicsiny hazánkban alkalmazkodniuk kell! Nem én vagyok az egyetlen, aki olyan munkát végez, amit bizonyos indokból nem szeret, választási lehetőség viszont alig akad. Sajna, ha valaki tényleg dolgozni akar (ami azért elég fontos, ha nem akar éhen halni) annak fel kell adni az elveit, vágyait egy időre. Persze ez csak az én véleményem.
2012. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Az otthoni munka csak időszakos volt és a tesóm szerezte!Keresgélek most is itthon végezhető vagy netes munkát de nagy részük átverés.

Akik nem dolgoztok milyen végzettségetek van?Nyelvvizsga stb? Nekem több OKJ-s papírom van, plusz két nyelvvizsga.

2012. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Na lássuk: úgy kb. 800 jelentkezést küldtem el 14 hónap alatt, ebből 6, ismétlem 6 interjúra jutottam el. Persze az MLM-esek és Zepterék engem is megtaláltak, én meg elküldtem őket a francba :D. Én megértem, hogy a fiatal pályakezdők javítanának a profiljukon, de ebben a szakaszban TILOS jutalékért dolgozni, plusz nem mindenki tud rátukmálni másokra mindenféle szirszart, hiába is akartak erről meggyőzni.


Én abban bízom, hogy most ősszel majd lesz közmunka, abból próbálom kispórolni a külföldi munkára valót...

2012. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is jó pár önéletrajzot szétküldtem a 1,5 év alatt, de eddig 3 helyről szóltak vissza... :S pedig érettségim és 2 szakmám is van. Mivel nincs gyakorlatom ezért, még a gyárakba se szívesen vesznek fel, pedig Szabolcs megyébe van bőven...
2012. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Én már eldöntöttem, hogy ha az egész életem önéletrajz leadásból és állásinterjúkból áll, akkor sem adom fel, olyan ez is mint egy munka, és én próbálok belejönni!
2012. szept. 3. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!