Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó ha ezt mondom az állásinter...

Jó ha ezt mondom az állásinterjún?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezik hogy mit akarok 5 év múlva csinálni akkor mondhatom azt hogy szeretnék külföldön dolgozni?

2012. aug. 18. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Mondhatod, csak 100% hogy nem vesznek fel...

Ez a kérdés arra irányul, hogy akarsz-e náluk maradni hosszútávon is számolhatnak veled, vagy pár év után dobbantasz és kezdhetik előlről az egészet amit veled csináltak.

2012. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Azt semmiképpen ne mondd. Minden cég azt szeretné ha olyan munkatársat kapna, aki majd hosszútávon dolgozik nekik..Senki nem foglalkozik a semmiért egy munka vállalóval sem. Inkább mondd azt hogy a szakmádban, egy remek multinál építed a karriered itthon. Hozzáteszed hogy hosszútávra tervezel, mert fejlődni szeretnél,8vagy valami hasonlót) és kb ebből levágják hogyha felvesznek akkor nem dobbantasz tőlük 1 év múlva.
2012. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Én annyira utálom az ilyen kérdéseket! Szerintem azt mondd, amit gondolsz!

Nem értem mért kell ilyen hátsó szándékkel kérdéseket feltenni és abból amit mondasz messzemenő, olykor teljesen téves következéseket levonni.

Mért nem lehet egyenesen megkérdezni az illetőtől a szemébe mondva, hogy meddig akarna maradni?

Találkoztam mér én is ilyen hülye HR-es kérdésekkel. Nem tudom mit lehet erre mondani. Amikor az ember állást keres, sokszor pár hónapra előre nem tud előretervezni, nem hogy 5 évre!

Én nem is szívesen dolgoznék olyan cégnél, ahol ilyes sunyik és nem merik az ember szemébe nyíltan feltenni a kérdéseiket.


Na mindegy... bocs az offért, csak nagyon dühítenek az ilyen gerinctelen alakok.

2012. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 19. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:

#3:

Elhiszem hogy dühít, szerintem mindenkit, de sajna ez van. És ha már ilyen kérdésekkel bombáznak legjobb rá felkészülni, főleg ha ezzel növelhetjük az esélyeinket.

2012. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább az a sértő ebben,hogy az ilyen és ehhez haosnló kérdésekkel (pl milyen állat lennél) teljesen hülyének néznek.

Elmondod a betanult szöveget, aztán cső ,maszturbálhat rá otthon a hr-es pics@.Azért akarsz náluk dolgozni ,mert annyira szorgalmas,pontos ,becsületes vagy hogy ezt csak az ő brilliáns cégüknél tudod kamatoztatni,és reméled innen mehetsz majd nyugdíjba. Ilyenkor mindenki boldog, ők megkapták amit hallani akartak,még büszkék is magukra hogy milyen rafináltak voltak és te nem jöttél rá mi volt a valódi kérdés ,neked meg lesz állásod .

Az a szomorú,hogy én pl mikor álláskeresésben voltam ,behívtak tegyük fel 20 helyre (csak a hasamra ütöttem,az arányokat akarom szemléltetni) és 18 helyen ezekkel a hülyeségekkel rabolták az időmet,és talán 1-2 helyen voltak kíváncsiak a szakmai tudásomra.

2012. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, de azt nem mondanám hogy,nem tudják hogy mi tudjuk mit fognak kérdezni. Épp ezért tartom hülyeségnek, hogy azért egy felkészült pályázó már tudja mire számíthat. Akkor meg mire fel ez a nagy caccara?? Inkább néznék meg hogy mennyi eszed van, ne azt hogy milyen állat lennél, meg hogy miért pont téged válasszanak. Nekem még ez az utálatos kérdés. Alapaból utálom magam fényezni, főleg előre. Amit jól csináltam arra büszke vagyok a többi meg majd elválik. De még ezt sem mondhatom. Az a baj hogy sok hrs-t már külön suliban képzik arra, hogy legyenek ilyenek, tehát ha a fejünk tetejére állunk sem lesz ez soha másként. Aki munkát akar, annak át kell vergődnie ezeken a hülyeségeken, sajnos!
2012. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért legyetek önfoglalkoztatók...
2012. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Hogyan? Én nagyon szívesen lennék, ha rajtam múlna.
2012. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!