Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova mehetnék el dolgozni?

Hova mehetnék el dolgozni?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem le, és levelezőn szeretném folytatni a tanulmányaim ( pl. logisztika ... de még nem döntöttem el ) csak annyit tudok, hogy levelezőre szeretnék menni, felsőfokú OKJ-ra...Az általában 2 éves. Mellette szeretnék dolgozni, azért döntöttem így. Kell a pénz, jogsira, autóra, és nálam ez már nem várhat. Szerintetek egy érettségivel hova vesznek fel a mai világban ? Számít-e az egyáltalán a munkáltatónak, hogy mellette fogok tanulni, és lehet, hogy a logisztikának pl. köze lenne a mostani munkámhoz ??? Nem szeretnék beképzeltnek tűnni, de egy csini dekoratív csaj vagyok, és nem szeretnék gyárba menni, mert félek, hogy akkor mellette nem tudnék normálisan tanulni a "droidmunka" mellett.. Dolgozni viszont mindenképp akarok, minél hamarabb kell a jogosítvány is. Szerintetek mitévő legyek??? Mindenhova protekció kell, vagy lehetséges, hogy egy érettségivel eltudnék helyezkedni pl egy irodában ? Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 20. 17:54
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 19/L
2012. júl. 20. 17:54
 2/3 anonim ***** válasza:

szállj le a magas lóról lányka :/

érettségivel nem érsz semmit. az okj-val se, ha nincs mögötte komoly tudás és tapasztalat.


jogsira még még talán tudnál pénzt szerezni minimálbérrel ha szüleid eltartanak ,de autóról ne nagyon álmodj. senki se fog sok pénzt adni egy érettségiért.


csinos dekoratív, akkor max a testeddel kereshetsz gyorsan sok pénzt.

2012. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig egy érettségivel nem fogsz nagy karriert csinálni,az már semmi,egy alap,mindenkinek van szinte,semmibe nem nézik.Az OKJ-s képzéssel ugyanott leszel,mint előtte,mert az a kutyát se érdekli.A mai világba vagy diplomád van,vagy egy gyárba kötsz ki ha csak egy érettségid van.El fogod cseszni az életed ha most fontosabb neked az autó,mint hogy tanulj,kocsit tudsz venni később is,de bánni fogod később,mert ma már a jobb munkákhoz a diploma alap követelmény,így meg maradni fog a gyári munka elhiheted..
2012. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!