Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni netes diákmunka?...

Otthoni netes diákmunka? milyen feladatok vannak?

Figyelt kérdés

Miket kell csinálni?

Olvastam h vannak ilyenek 1-2 óra alatt 5000 ft-ot lehet keresni. ez nem vmi átverés az ilyen jellegű munka?


2012. júl. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes diákszövetkezet oldalán találtad akkor elképzelhető hogy valós,fizetős munka. De nem hallottam ilyen melóról. Ehhez szerintem kérnek valami "pluszt "is.
2012. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek az akár néhány óra alatt több ezret is meglehet keresni, átverések és/vagy piramisjátékok...
2012. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Otthon végezhető, netes munka.


Nagyszerű pénzforrás...



...annak, aki hirdeti.


Ilyen nem létezik, de mindenki ilyet akar (mert a magyar ember piszok lusta, nem akar dolgozni, csak sok pénz kéne neki könnyen), ezért még hajlandó is valami nem túl jelentős "regisztrációs" díjat fizetni. Persze munkát nem kap, pénzt még annyit sem, valaki meg a regisztrációs díjakból a Kajmán szigeteken sütteti a hasát...

2012. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a különböző weblapkészítők/fejlesztők és programozók megkereshetnek több, mint 1000ft-ot óránként, még diákmelóban is!
2012. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha értem. van egy telefon szám azt felhívom. próbát megér :D
2012. júl. 7. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!