Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pécsen és környékén valahol...

Pécsen és környékén valahol van valami diákmeló?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek 16 éves lány vagyok és nagyon szeretnék a nyáron valami munkát de én nem találok :SS ha valaki tud esetleg valamit az légy szíves írjon ....előre is köszönöm :))

2012. júl. 6. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a MelóDiáknál vagy a Fürge Diáknál, talán tudnak adni valamit. De Pécsen sajnos nem sok lehetőség van, viszont arra a nem sok lehetőségre is rengeteg diák jut. Talán ha mákod van, el tudsz menni szórólapozni. Meg nem is tudom, talán ilyenkor van még kukorica címerezés, de ebben nem vagyok biztos, lehet, hogy az lement már.
2012. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kukoricacímerezést ne vállalj! Kíméld meg magad tőle!
2012. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért azt is ki lehet bírni :) Mondjuk tényleg nem a legkellemesebb dolog a világon, de tapasztalatnak legalább jó :D
2012. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát a fürge diák az egy nagy sz*r már bocsánat a meló diáknál meg nincs :/
2012. júl. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!