Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Diákmunka Budapesten?

Diákmunka Budapesten?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és Budapesten szeretnék dolgozni nyáron, mondjatok ilyen helyeket kérlek!

Nagyon fontos lenne!


2011. ápr. 16. 15:40
 1/8 anonim válasza:
engem is érdekel :D
2011. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem google... és vannak diákmunka közvetítôk is, ahol regisztrálni lehet, hogy milyen fajtát, hol szeretnél.
2011. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Virágárus :) szerintem aranyos szakma...:) Max. megkell tanulnod a virágmagok, virághagymák, zöldségek, stb. latin neveit :D
2011. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de azért várom a továbbiakat...
2011. ápr. 16. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
szövetkezetből az egyetlen ami nem lehúzós, az a müisz,d e az szerintem csak egyetemistát/fősulist alkalmaz. a többivel csak szar tapasztalatom van, semmilyen munkák, lenéző, idióta ügyintézők. ott érdekes módon mindig találtam egy héten belül több hónapos hosszú melót, persze szerencsére rá is értem.
2011. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdemesebb neten körülnézni és mailen, telefonon rákérdezni, mielôtt nyakadba veszed az egész várost.

Tipikus diákmunka lehet: nyomdai munkák (cipelés, csomagolás, vagdosás), gyárakban, nagyáruházakban ide-oda pakolás, árufeltöltés, cimkézés (tesco, spar...), nyáron nagyobb forgalmú vendéglátós felszolgálás (pl. fesztiválokon), szórólapozás. De akadnak egyszeri "adminisztratív" munkák is nagyobb irodáknál, multiknál.

Ez már jó régen volt, de pl. gimi alatt a párom a Gyôrinél visszahozott sérült csomagolású csokikat bontott ki és egy kiülôs sütödében pincérkedett, egy barátnôm a Nokiánál telefonos játékokat tesztelt, egy ismerôsöm dinnyéket pakolt a Tescoban, én meg a Szabadalmi Hivatalban raktam elázott aktákat új dossziéba. Szóval elég széles a paletta. :)

2011. ápr. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A MÜISZ 18 év felett alkalmaz-közvetít diákmunkát. Amit tutira tudok az a RÉBUSZ. Az a gond ezekkel az iskola szövetkezetekkel, hogy 18 év alatt, nincs annyi lehetőséged. A gyors éttermek meg csak akkor alkalmaznak, ha nem csak szezonmunkát vállalsz. Az én lányomnak mázlija volt a RÉBUSSZAL, mert 2 nyáron sikerült a Rossmanba bejutnia. De szerencsére az elmúlt tanévben betöltötte a 18-at, így több a lehetősége. De kutakodj a neten, mert ilyenkor tanév vége felé már elég találni egy normálisan fizető helyet, ami egész nyárra (vagy folyamatos) munkát adna. Sok sikert!
2011. ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, már rég óta keresgélek a neten, de lehet, hogy rossz helyen, mert sok munkát találtam, de min 18 feletti volt.

ha valaki esetleg tudna linket küldeni, annak nagyon örülnék...

2011. ápr. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!