Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyenekkel tenyleg lehet penz...

Ilyenekkel tenyleg lehet penz keresni? (keress pent a neten)

Figyelt kérdés
Az ilyenekre ertem : Keress penzt a neten. amikor egy megadott szoveget vagy nem tom mit kell feltolts kulonbozo oldalakra es ha rakattintanak az neked penzt jelent blablabla....ez tenyleg igaz?? Valaki keresett mar ilyennel penzt??Oszinten....vagy az egesz csak atveres?
2012. jún. 25. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem átverés. Jobb az ilyenekkel óvatosnak lenni:

- egyenes beszéd helyett ködösítenek

- hirdetésben nincsenek konkrétumok, hanem válasz e-mailt ígérnek

- gyors és könnyű meggazdagodással kecsegtetnek

- pénzt kérnek előre (pl regisztrációs díjért), holott a jelentkező pont azért keres állást, hogy neki fizessenek a munkáért

2012. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan létezik, hogy a te honlapodra teszel fel egy hirdetést, és a rákattintók száma alapján adnak neked pénzt. De ahhoz nagyon nagy látogatottság kell, és nem túl sokat fizet. Mást én még nem hallottam, hogy fizettek volna érte.
2012. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!