Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyenekkel tényleg nem...

Az ilyenekkel tényleg nem lehet mit csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Felháborító, és undorító.

Telefonszám és kép is van, semmit nem lehet tenni ellene?


2012. febr. 1. 18:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
8%
ezzel mi a baj?
2012. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. De tényleg undorító, szegény teljesen csapzott, koszos és a háttér sem szívmelengető. Gyakorlatilag egy putri.
2012. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Nézd, ha törzskönyves, akkor nem felháborító. Mivel ő nem szaporítja, hanem a fajtát tartja fent. Minden tenyésztőnek lényeges a fajta megőrzés és fent tartása.
2012. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De azt azért hozzáteszem, hogy a környezettel együtt undorítóan nézz ki.
2012. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, Te viccelsz? Szerinted akinek törzskönyves kutyája van, az expresszen keres fedezőkant? Ráadásul egy ilyen nyomorultul kinéző kutyának?

Ez egy mocskos, pénzéhes szaporító, nem több.

2012. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én már láttam ennél sokkal durvébbat, ezt nem is nevezném olyan felháboritónak!

láttam már olyat, ahol csont vékony kutyakölyköket árultak pénzért!

Fajtatiszták voltak, legalábbis annak néztek ki, azt talán állatvédőknek kellett volna megmutatni, erre a kutyusra pedig ráférne e gy fürdetés, kicsit elhanyagolt ... és kedves kérdező, a világon semmit nem tudsz tenni, vannak szaporitók , akik 10 kiskutyát gyömöszölnek egy kesztyűtartóba és úgy adja el őket, a világon senki sem tesz semmit!!! Ez Magyarország!

2012. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozom van-e bármi köze is ennek a kutyának a schnauzerhez? Mert ahogy így nézem nem sok. Gusztustalan.
2012. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem snaci csak iszonyatos állapotba. A szemei fogtak meg, a szívem szakad meg, ez a nézés jaj...


Tudom hogy vannak szaporítók, de ami igazán elkeserítő hogy van kereslet. Lesz aki erre a hirdetésre jelentkezik?

Egyértelmű hogy embertelen körülmények közt van a kutya, és hogy pénzre megy a dolog. Ha rákerestek a telefonszámra, más állatokat is hirdet... undorító

2012. febr. 1. 19:23
 9/11 Mailerdeamon ***** válasza:
De lehet tenni: a helyi állatvédőket kell értesíteni, ha gyanús, hogy az adott helyen az állattartás feltételei nem adottak. Ha tényleg nagyon vészes a helyzet felvilágosítják a gazdát, hogy hogyan kellene tartani egy kutyát és ha nem változik semmi, akkor elvehetik tőle.
2012. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Mert a hirdető nem ért a fényképezéshez, azon kívűl még mi a felháborító ebben? Saját kutyája ,akkor fedezteti amikor akarja ,semmilyen törvény nem tiltja. Lesz a kiskutyákra vevő, amire meg kereslet van arra kínálat is lesz. Várom a 0% -ot, de attól még semmi nem fog változni.
2012. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!