Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kelleni fogok erre a munkára...

Kelleni fogok erre a munkára ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm rokona kint dolgozott, és ő ajánlotta a munkát Hollandiában, ez mezőgazdasági munka lenne, amire 18-22 éveseket keresnek (meg is említett minket). Elmúltam 18, rendelkezem tapasztalattal is.

VISZONT: Írt ismerősöm e-mailt a munkáltatónak, hogy lehet 4-en is mennénk. Neki visszaírtak, és behívták állásinterjúra, mondták hogy több ember ne menjen be rá, csak ő (amúgy több ember előny). Én is írtam nekik e-mailt a biztonság kedvéért, de harmadik napja nem jött rá válasz, pedig én még mezőgazdasági gyakorlattal is rendelkezem. Lehetséges hogy csak ŐT veszik fel, vagy lehet hogy csak bizonyos infók kellenek a munkához, amire nem kell 4 embernek bemennie hogy megtudja?

Köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 17. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre lehetetlen válaszolni, nem tudhatjuk.

Természetesen lehetséges, hogy csak őt veszik fel, de az is lehet, hogy egy emberrel elég elbeszélgetniük ahhoz, hogy négyőtöket felvegyenek.


Ne haragudj, de mi ezt tényleg nem tudhatjuk, nem látunk a fejükbe.

2012. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!