Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó ár meggyszedési munkára...

Jó ár meggyszedési munkára 80ft/kg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
AHA....hol van?:)
2012. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elég soknak tűnik
2012. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kecskemét mellett ... hogy hol azt konkrétan még nem tudom xP
2012. jún. 12. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó ár érte.


Én most megyek hajnalban itt Cegléden, de még fogalmam sincs mennyi lesz, csak este szóltak, hogy van-e kedvem jönni.


Amúgy nem kilóra, hanem ládára szokták mérni, ami 10 kilós. A 800 ft per láda szép summa, egy óra alatt egy ládát simán lehet szedni, főleg ha nem szárral kell (bár most mindenhol elfagyott és emiatt túl drága ahhoz hogy simán befőzzék meg ilyenek, gondolom szárral kell, mert a piacon meg úgy lehet eladni és tovább is eláll úgy..)

2012. jún. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár fene tudja, lehet nagyobb fákról csak fél kilót tudsz leszedni egy óra alatt..
2012. jún. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 60/kg-ért szedem. szárral.
2012. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én jövőhéten kezdek a meggyszedésben danitz pusztán-Pécsen és ott napi 2500 ft-ot keresek ha minden jól megy. :)
2012. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én Csorváson szedem, most azon a részen, ahol most szedjük 360 Ft-t adnak egy ládáért, mert nagyon kevés a meggy, és így is válogatni kell, mert leverte a jég. Tavaly ugyanitt 225 Ft-t fizettek egy ládáért. Viszont ezek kicsi ládák, 2,5-3 kis vödörrel meg is telnek:)
2012. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!