Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most fognak venni Holland...

Most fognak venni Holland munkára, vagy nem?

Figyelt kérdés

Kérlek ezt is olvasd el:

Egyik ismerősöm rokona kint dolgozott, és ő ajánlotta a munkát Hollandiában, ez mezőgazdasági munka lenne, amire 18-22 éveseket keresnek (meg is említett minket). Elmúltam 18, rendelkezem tapasztalattal is.

VISZONT: Írt ismerősöm e-mailt a munkáltatónak, hogy lehet 4-en is mennénk. Neki visszaírtak, és behívták állásinterjúra, mondták hogy több ember ne menjen be rá, csak ő (amúgy több ember előny). Én is írtam nekik e-mailt a biztonság kedvéért, de harmadik napja nem jött rá válasz, pedig én még mezőgazdasági gyakorlattal is rendelkezem. Lehetséges hogy csak ŐT veszik fel, vagy lehet hogy csak bizonyos infók kellenek a munkához, amire nem kell 4 embernek bemennie hogy megtudja?

Köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 16. 13:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!