Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan 25 év feletti,...

Van itt olyan 25 év feletti, akinek nem volt még munkaviszonya? Nem diákmunkára gondolok vagy gyakorlati munkára.

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Van. Sok, köztük én is.


Sehová sem vettek fel. Külföldről szoktak válaszolni, ha megpályázok egy állást. Magyarországról viszont soha semmi sem érkezik. Még az sem, hogy megkapták az önéletrajzom. (külföldről több levelet is kaptam, hogy mikor áll a dolog)

De igazából hirdetés sincs.(a saját szakmámban akarok elhelyezkedni, mert ehhez értek)


Másrészt nekem a gyakorlati munkámért sem fizettek. Ezt azért írom, mert olvastam, hogy valahol fizetnek azért is.

2012. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 38 éves koromban lett életemben először munkaviszonyom, addig mindig vállalkozóira vagy megbízási szerződésre dolgoztam.
2012. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak 26 évesen lett munkaviszonyom, 24 évesen végeztem egyetemen, utána nem találtam egy ideig munkát.

Barátnőm 28 és neki még mindig nem volt soha rendes munkaviszonya, nagyon ki akar menni külföldre, szóval lehet ebben az országban már nem is lesz neki.

2012. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!