Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állást tudtok, aminél...

Milyen állást tudtok, aminél nem kell gondolkodni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség,vagy a focisták általában nem gondolkodnak
2012. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szalag melletti munka, de igazából minél lejjebb vagy a ranglétrában annál kevesebbet kell gondolkodni, persze ez nem azt jelenti hogy akik feljebb vannak tudnak gondolkodni:D:D:D
2012. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vree ***** válasza:
100%

Valami rutin irodai munka, adatbevitel hasonló is jó lehet...Csak bírd a monoton munkát.


Szerintem van annyi eszed, ami a legtöbb kezdőként kapható munkához kell :) Ne értékeld olyan alacsonyra magadat.

2012. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vree ***** válasza:
100%
Amúgy ha az önálló döntéshozataltól félsz (szerintem attól), akkor egyszerűen csak vállalj olyan feladatot ahol van melletted egy főnök vagy segítőkész munkatárs aki segít. Az igazi kihívás itt hogy segítőkész munkahelyet találj.
2012. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkább a kreativitás az, ami hiányzik. Illetve nem hiányzik, de az ilyen feladatoknál mindig azt várom, hogy legyen végre vége. A monotóniát jól bírom.
2012. jún. 6. 18:20
 6/8 Vree ***** válasza:
100%
Egyébként hány éves vagy? Már csak hogy továbbtanuláshoz kérdezed vagy munkakereséshez.
2012. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
24, álláskereséshez...
2012. jún. 6. 20:15
 8/8 Vree ***** válasza:
100%

Érettségivel, vagy valami szaktudással?


Háát mondok neked valamit, szerintem rosszabbul jár aki alul van. Voltam már könyvesboltos adminisztrátor, ABC-s kasszás, telemarketinges (azt egy hétig se bírtam...). Az elsőben könyvek kódjait kellett megtanulni, a másodikban az árlistát, a harmadikban telefoncégek névlistáit. Ja és ezeket még utáltam is mert haszontalan információk voltak. (Értsd: csak addig hasznosak amíg konkrétan ott dolgozol.)


Most hogy irodai munkám van, van egy laptopom, és nem kell semmit memorizálni, le van mentve minden infó fájlban. Nekem alapvetően nem jó a memóriám, viszont jegyzetelni tudok, és óriási segítség hogy ha valami nem ugrik be, akkor elég egy Word fájlt megnyitni. Ez az én személyes tapasztalatom.


Egyébként az informatika az úgy általában is egyrészt keresett, másrészt kellemesen(?) unalmas szakma. Nekem ment már kedvezményes infotanfolyanmra munkanélküli segélyprogrammal is ismerősöm, ha nem telik máshogy esrtleg ilyen tippet tudok adni...


Persze vannak más munkakörök is, én egészen biztos vagyok benne hogy annak ellenére hogy most nincs bizalmad magadban, van amit meg tudnál tökéletesen tanulni. Akár valamilyen gyakorlati szakma amit most keresnek ács lakatos szobafestő stb. Igazából ha már kitanultad akkor rutinból fog menni a saját szakmád, csak meg kéne találnod hol van az ahol elég türelmesek hozád amíg azt elsajátítod. Ha nehezedre esik a tanulás lehet hogy jobb ha nem "betanítós" dolgokat nézel, hanem előbb tanulsz egy témát és aztán helyezkedsz el.

Szerintem...

2012. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!