Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud az internetes...

Valaki tud az internetes munkáröl valamit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 10:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
A gyerekek... Hát, ez jó vicc. Én is kerestem olyat, aki hazahozza a gyerekemet az oviból, és egy fél órát vigyáz rá, amíg hazaérek. Azt mondták 1900 /Ft/óra, havi szinten olyan 40 e Ft lenne. Na, köszi szépen, azért ennyire nem vagyok madár. Meg nekem kéne az is, hogy ismerjem az illetőt. Sokan hirdetnek az újságban, de szerintem ez pofátlanság. Na, mindegy, most már engem is kirúgtak, szóval odaérek a gyerekért simán.
2012. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Na persze, már váltam hogy valaki reflinkkel kezd előjönni. Max akkor jön belőle mellékes, ha te is szétszpemmelsz mindenkit a saját linkeddel és rá kattintva beregisztrálnak...
2012. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
monti, told át az egyik sarokból a másikba a kanapét és megjelennek a... ?
2012. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 tomy88trance ***** válasza:
54%
Egyébként azzal nem értek egyet ,hogy ahol pénzt kérnek valamiért az átverés. Nem tudom,honnan veszi a kedves válaszíró,hogy bármi, vagy minden ingyen jár, sajnos igenis mindenért fizetni kell, akkor munkáért mért ne kellene? A munkába járás is pénzbe kerül,meg stb.. az ingyenes dolgokkal is lehet probléma,ahogy a fizetősekkel is, lehetőség sok van,de jól meg kell nézni hogy mit választ az ember,mert sose lehet tudni.
2012. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 tomy88trance ***** válasza:
Egyébként még azt is meg lehet próbálni,hogy feladsz egy hirdetést, hogy gyerekekre vigyáznál stb.. olvastam,hogy olyan is van, hogy házszitter. Ha kifogsz valami gazdagot, gazdagokat akiknél vigyázhatsz a gyerekekre vagy a házra akkor jól jártál :)
2012. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "az internetes munka". Vanank különböző munkák, amelyek így vagy úgy használják az internetet.
2012. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hirdetés alapján nem lehet gyermekfelügyeleteti munkát találni. Mindenki csak az ismerősben bízik. Én sem hagynám ott a gyerekemet valakire, akiről nem tudok semmit.

Mellesleg azt is mindenki tudja, hogy munkába járni pénzbe kerül. De mégis egyetértek azzal, aki azt írta, hogy munkáért nem kérnek pénzt. Ha úgy kezdődik, hogy fizess be pénzt, és majd akkor milyen jól fogsz keresni, akkor az felejtős.

Ezer példát tudnék hozni. Pl. a nagynéném nyakláncokat fűzött. Be kellett fizetni az alapanyag árát. Azt mondták neki, ha felfűzte visszaveszik drágábban. De aztán persze nem vették vissza, arra hivatkozva, hogy hiányos.

A legnagyobb poén az volt, amikor anyu pénzt küldött valakinek, hogy megmondja, hogyan lehet pénzt keresni. Aztán azt írta vissza az illető, hogy csináld azt, amit én, nekem is sok madár küldött már pénzt.

Nálunk minden nap benne van az újságban, hogy biztonsági őr tanfolyam, biztos elhelyezkedés. A tanfolyamért persze fizetni kell, utána meg nem létező telefonszámokat adnak meg az álláskeresőknek.

De olyan is volt, hogy álláshirdetés emelt díjas telefonon Órákig beszélgettek a telefonálókkal, de persze munka az nem volt, csak borsos telefonszámla.

Szóval tényleg nem szabad senkinek, semmiért sem fizetni, ha munkát ígér.

2012. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Csutak_Balazs válasza:

Én idáig csak 2 dolgot tudok ami biztosra működik interneten keresztül:

1 Ismerek olyant aki komoly számítógépes ismeretekkel otthonról bedolgozik a Microsoftnak ( nagyon jól keres ).

2 Van egy haverom aki hivatalos fordító és interneten kapja a munkát.( aránylag jól megy neki ) Időbe került kiépíteni a klientúrát.


Ja , még ismerek valakit aki pár száz kilométerről, telefonon keresztül "gyógyított" de nem igazán ment neki.


Az olyan munkát amelyikért fizetni kell, és az olyan pénzt amelyikért nem kell megdolgozni ( legalább egyszer) azt felejtsd el !!

2012. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát igen csak sajnos nincs munaklehetöség igy nem tudam mást csak ezt!
2012. máj. 24. 19:49
 20/20 anonim ***** válasza:

ma 19:49

Mármint mit? Azt, amit 05-17 11:06-os kommentedben írtál, hogy oldalakat hirdetsz? Egyvalami biztosan igaz. Azok az emberek, akik dolgoznak, nagy többségének nem ez a munkája, tehát biztosan van más munka is. Egyébként a munkalehetőségek nem szűkültek be, csak átalakultak. Az álláslehetőségek szűkültek be. Pláne a "jól fizető biztos állás" lehetősége.


Egyébként nyilván van pénz abban, hogy oldalakat hirdetsz. A televíziós társaságok, a nyomtatott újságok, és az internetes portálok fő bevételi forrása általában ebből van, hogy másokat hirdetnek. Azonban ahhoz, hogy ebből pénzed legyen, szükséged van egy olyan site tulajdonlására (valamilyen értelemben), amit emberek rendszeresen látogatnak. Márpedig emberek nem azért fogják látogatni, hogy hirdetéseket nézzenek, hanem annak tartalma miatt.

-Ha értesz a webprogramozáshoz;

-ha minőségi tartalmat tudsz előállítani egy érdeklődésre számot adó témában;

-ha van egy üzletileg használható ötleted;

-ha jó vagy emberi bánásmódban, vezetésben, és meg tudod találni azokat az embereket, akik elvégzik azt a munkát, amit te nem tudsz, vag ynem akarsz...

Ha a fenti négy pontból legalább kettő igaz rád, vagy képes vagy megtanulni, hogy igaz legeyn rád, akkor jó pénzeket tudsz keresni oldalak hirdetésével. Fogalmam sincs, hogy azzal a munkával, amit te találtál lehet-e pénzt keresni, hisz többet nem árultál el róla.

Arra mindenesetre figyelj, hogy ne ülj fel a csúsztatásoknak. Annak se, amikor valaki megmondja a tuti "internetes munkát", de annak se, amikor valaki hamis érvekkel akar lebeszélni. Az egyik legjobb példa a csúsztatásra a ma 19:26-os válaszoló utolsó mondata. Egy rossz tanácsot hozzá kapcsolt egy jóhoz. Ha munka nélküli meggazdagodást ígérnek, azt valóban felejtsd el, de azzal semmi baj nincs, ha pénzt kell fizetned azért, hogy elkezdhess dolgozni. A tegnap 08:13-as válaszoló ezt nagyon jól leírta. Ha valaminek értéke van, azért normális dolog pénzt kérni. Vállalkozói logikával amúgy is természetes, hogy ha üzletet akarsz, akkor valamit befektetsz. Azonban tényleg érdemes megnézni, hogy miért kérik el a pénzt. Ezek logikusan végiggondolhatók.

2012. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!