Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tud az internetes...

Valaki tud az internetes munkáröl valamit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz semmihez (vagy nem nézel ki jól) nem fogsz pénzt keresni. Ennyi.
2012. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Melyikről? Például mi múlt héten épp grafikust kerestünk, de már megvan :)
2012. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nincs munkám nem azért mert rosszul nézek ki vagy hülye vagyok,beadtam már jo pár helyre de sajnos nem járok sok sikerrel:SMeg nincs is sok munkalehetöség!És találtam internetes munkát azt állitják hogy ebböl lehet pénzt keresni hogy oldalkat hirdetsz stb...arra lettem volna kiváncsi hogy ezekröl mi a vélemény!
2012. máj. 17. 11:06
 4/20 anonim ***** válasza:

Vélemény: egy tisztességes munka ott kezdődik, hogy van neki neve. Ez még önmagában nem garancia arra, hogy tisztességes, de feltétel.

Aztán feltétel még a szaktudás. Hidd el, egy félóra alatt összedobott program öt perc alatt több helyre küldi el az íméleket, mint te akár egy hónap alatt. Ugyanez a helyzet a másolással. Nagyon profi karakterfelismerő programok vannak, ráadásul olcsón. Ha semmihez nem értesz, akkor nincs esélyed a neten.

És a harmadik - ökölszabály -: munkáért SOHA nem kérnek előre pénzt. Szerződést azonban kötnek.


Összefoglalva: ha nem értesz semmihez, a neten nem fogsz munkát találni. Azokat a munkákat, amikhez nem kell szaktudás, a digitális technológia miatt gépekkel meg lehet oldani.

2012. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De épp ez az hogy sok mindenhez értek:(De akkor sincs munkám mert vagy nincs szerencsém...vagy nem tudnék arra a helyre bejárni:(vagy meg van akit felvesznek csak meg kell nekik hirdetni....
2012. máj. 17. 11:20
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan mihez értesz? Hátha tudunk segíteni.
2012. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Fodrász a szakmám a legtöbbször ugye vállalkozoi kell hozzá hát megprobáltam de sajnos nem érte meg... és az a baj hogy ehhez a szakmához pénz kell hogy nekivágjak... de szeretek fözni takaritani meg ilyen munkákat mindent megcsinálni ja imádom a gyerekeket is:)Köszi a segitséget
2012. máj. 17. 11:34
 8/20 kovpet ***** válasza:
Ezek jellemzően nem olyan szakértelmek, amiket a neten lehet kamatoztatni. Hogy vágsz hajat online? :)
2012. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
online?:DHát elmondom mit hogy csináljon a kedves otthon:DNem csak hülyültem...:)
2012. máj. 17. 12:54
 10/20 kovpet ***** válasza:
Mondjuk a főzés meg a gyerekek... talán blogot lehetne írni a témákról. De abból megélni nem igen lehet, csak kiegészíteni. Bár pontosat nem tudok.
2012. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!