Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadnád az internetes jelszav...

Megadnád az internetes jelszavaidat egy rokonodnak?

Figyelt kérdés

A nagynénémről van szó, aki 62 éves, és annyira kíváncsi, hogy sztem a világon nincs még egy ilyen nő.

Pár hónapja már kérte, hogy beléphessen az iwiwemre, mert szeretne valakit megnézni. Akkor nem engedtem neki (ne olvasgassa már a régi üzeneteimet) de most újra be szeretne lépni + a facebookomra nézelődni. Mondtam neki, hogy szívesen csinálok neki sajátot, de neeeem, ő az enyémről szeretne.


2011. júl. 21. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ne add meg,mi köze van hozzá? -.-

mi csak a legjobb barátnőmmel tudjuk egymás jelszavát fészen :P

2011. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Esetleg megengedném, hogy megnézze, amit akar, ha ott vagyok (belépnék neki), de nem szeretem, ha belenyúlnak a dolgaimba.
2011. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem ._.
2011. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy ő vidéken lakik és telefonon szoktunk beszélni. Ő úgy tervezi, hogy adjam meg a jelszavam mikor telefonálunk, és majd ő otthon szépen elnézelődik...Jó, nem sok mindent lát facen, mert ott nincsenek üzeneteim, de ugye látja az üzenőfalamat és majd azt olvasgatja. Vagy mi van ha valamire rákattint amire nem kellett volna, és majd olyan lesz mintha én csináltam volna...Áhhh. Mit mondjak, neki hogy ne legyen belőle sértődés?
2011. júl. 21. 18:19
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Katinéni, csináltam neked egyet. Tudod, egyszerre nem lehet két gépről bejelentkezni ugyanazzal a fiókkal, így én nem tudnám használni a sajátomat.
2011. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Csinálj neki egy sajátot és azt add meg neki.

Lehet hogy átverés az egész és valójában utánad akar szaglászni. Senkinek soha ne adj meg semmilyen jelszót.

2011. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne add meg neki és kész. A bankkártyád pinkódja nem kéne neki??
2011. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám meg senkinek, megmondanám nyíltan hogy a sajátjáról nézelődjön. Nem kell kertelni meg minden, megmondod hogy te nem szeretnéd kiadni a jelszavad és kész. De szívesen csinálsz neki sajátot. Sőt, csináld is meg és add meg neki azt, ha akarja ha nem.
2011. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Így biztos nem.

Szerintem is mondd meg neki, hogy csinálsz neki sajátot, azzal tud nézelődni. Mondd neki, hogy ha ő belép, te nem tudod használni, illetve azt is, hogy ez olyan, mintha a bankkártyád pin-kódját kérné el, egyszerűen jelszavakat nem szabad megadni senkinek.

2011. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!