Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ilyenek a képességeim,...

Ha ilyenek a képességeim, milyen munkahelyen keressek állást?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Van angolból, németből, japánból felsőfokú nyelvvizsgám, spanyolból középfokú. ECDL vizsgám is van. Viszont érettségim nincsen, mert még van egy évem a suliban. Viszont szeretnék már albérletbe költözni, de ahhoz dolgoznom kell, hogy fent tudjam tartani.

Érettségi nélkül, de nyelvvizsgával van bármilyen hely, ahová felvesznek?

(Nem maradhatok még egy évet itthon, de ez már más téma...)


18/L



2012. ápr. 25. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van, akkor igen. De azt javaslom, inkább kollégiumba menj. A középiskolai kollégium kb. 15-20 ezer havonta, és ebben benne van a napi háromszori kaja. Albérletben ugyanez alaphangon 60 ezer.

A koli azért is jobb, mert ha mégsem találnál munkát, nagyjából a családi pótlék, amit a nevedre kérhetsz, fedezi. Tehát tuti nem kerülsz az utcára akkor sem, ha nem találsz munkát vagy neadjisten kirúgnak.

2012. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam már kollégista, de nagyon utáltam. Két hónapig bírtam, de utána már az is jobb volt, ha hazamentem, pedig otthon lenni sem jó nekem...
2012. ápr. 25. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben kiírnám a suli faliújságra, hogy nyelvből korrepetálást vállalok és összeszednék pár diákot.
2012. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!