Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahelyen kell...

Milyen munkahelyen kell vasárnap dolgozni (és más nap van helyette pihennapnak)? Irodát én még nem láttam vasárnap nyitva, max ilyen autókölcsönző vagy ilyen hasonló helyek irodáit) :D

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatóiparban (tömegközlekedés, vendéglátás, kereskedelem) sok helyen, s az iparban (ha még van ilyen) a folyamatos munkarendben dolgozóknál. S természtesen a kórházak segélyszolgálatok. (Rendőrség, mentők, tűzoltóság, katasztrófavédelem).
2012. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A folyamatos munkarendben dolgozókra tudsz példát mondani? Munkatipusokat?

Irodán nincs ilyen ugye? Vagy ha van, akkor a vasárnap helyett másik nap a pihenőnap ugye? Irodában én még nem láttam folyamatos munkarendeset, kivéve mondom az ilyen autókölcsönzőset vagy ilyen hasonló helyek irodáit, mert az vasárnap is nyitva.. Kérlek válaszolj! KÖSZÖNÖM!

2012. márc. 26. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha iroda alatt hivatalokat értesz, azokban valóban nem dolgoznak pihenőnapon. Nem tudok konkrét példákat, de lehetnek olyan iradák, amelyekben ekkor is dolgoznak. Iroda a mobil szolgáltatók értéksesítési pontjai? Ott minden nap dolgoznak az áruházakban.

A folyamatos munkarendben dolgozó üzemekben is lehetnek olyan irodák, amelyekre mindig szükség van.

2012. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Irodai munkán belül ilyenekre gondolok, hogy pl. adatrögzitő, adminisztrativ munkák, gépiró, ilyenek!


HA teszem azt folyamatos munkarend van az irodában, akkor sincs bent mindenki minden nap, pl. ott a SPAR(nem irodai de), ha úgy tetszik folyamatos a munkarend, mert H-V nyitva van, mégsincs bent mindenki minden nap, hanem beosztják h neked ekkor neki akkor van a szabadnap, pihenőnap... IGY VAN EZ IRODÁNÁL IS... KÉRLEK VÁLASZOLJ! KÖSZÖNÖM!

2012. márc. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!