Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SQL és SAP - ezek milyen...

SQL és SAP - ezek milyen rendszerek? Betaníthatóak-e adott munkahelyen - és könnyen megtanulhatók?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hat az sql egy relacios adatbazis kezelokben hasznalt nyelv. Az SAP meg integralt vallalat iranyitasi rendszer.

SQL meg tanulhato konyen, hatekony sql utasitasokat irni kicsit azert nagyobb tudast igenyel.

SAP-t felhszanlni kell vagy karbantartani?:D

2012. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, végre egy hozzáértő! :)
2012. ápr. 20. 20:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Az SQL-t akkor akár be is taníthatják a munkahelyen?
2012. ápr. 20. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
SQL-t aktiv tanulassal kb 1-2 het alatt elsajatithato.
2012. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

SQL-relációs adatbázist lekérdező nyelv.Relációs azt jelenti táblázatos.


Az SAP egy komplex vállalat irányítási rendszer,ha értesz hozzá akkor annyit kereshetsz amennyit csak akarsz,egy tanácsadó kb. 2-4M Ft

2012. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a SAP-ról hallottam többet, amikor adatbázist készítettem, akkor a tanárom volt szíves ennek segítségével néhány összehasonlítást tenni, amire az excel nem volt képes. Így egyszer-kétszer láttam. Ha jól emlékszem angol feliratozású volt, de nagyon hasznos. Szerintem nem lehet bonyolultabb, mint az excel.


Én csak azért nem tudtam elsajátítani, megszerezni, mert nagyon drága program.

2012. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Bocs, összetévesztettem az SPSS-sel. Úgyhogy sztornó a hozzászólásom.

Utolsó

2012. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!