Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyen mindig és...

Új munkahelyen mindig és mindenhol szívatják az embert?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok az új helyen,de még mindig szivatnak és vannak beszólásaik.Ez mindenhol így van?Néha úgy érzem mintha valamiért irigykednének rám vagy nem tudom.
2012. ápr. 15. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Ez minden közösségben így van,ahol össze vannak zárva a birka emberek,akik nem tudnak mit kezdeni magukkal.Engem most pont a faluban szívatnak,ahol lakok.
2012. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
cinikus és kötekedő megjegyzéseket tesznek.Néha próbálok velük barátságos lenni,de akkor meg falakba ütközök,utánna ők próbálkoznak azok lenni,de akkor meg én tudok az lenni,mert nem tudom hova tenni a dologt,mert előtte elutasították a közeledésem,utánna meg mintha ő kezdeményeznék azt.
2012. ápr. 15. 12:36
 3/21 anonim válasza:
67%
Mi köze ennek a családi kapcsolatokhoz?
2012. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Engem a koleszban 2évig szívattak.6 éve vagyok ott.falusiaktól mit vársz.én is utálom a falum.
2012. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ők közelednek akkor kellene befogadni, mert csak folytatjátok ezt a primitív játékot.
2012. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ma 12:36


Az a köze hogy magán életemre is a családi kapcsolatomra is hatással van,nem utolsó sorban pedig itt értelmes válaszokat szoktak adni és ezt többen olvassák.A családi életemre azért van hatással,mert rossz kedvem van és feszűlten,rössz kedvűen jövök haza többnyire a munkahelyi konfliktus miatt.

2012. ápr. 15. 12:39
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ott kezdtem, a kolléganőm állandóan arra pályázott, hogy kirúgjanak. Rólam lepergett és a főnökök előtt már ő tűnt fel rossz szÍnben, végül meg is fenyegették, hogy kirúgják, na akkor jött a nyaligép program, komolyan szánalmas volt, nekem meg fárasztó. mert apró kis szemétségei még voltak. És ezt azért, mert kövér volt és mindenkire féltékeny, aki nem volt ilyen magának való.
2012. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Én ha talpra állok,ezer 100,hogy nem faluba fogok költözni és nem akarok közelebbi kapcsolatba kerülni a benszülöttekkel,mert mind primitív,gusztustalan emberek.Bocs az offért,1 voltam.


Amúgy kérdező,boltban dolgozol?Velem ott volt ugyanez.Mindig van valaki,aki szívat.Ne vedd fel,mert barmok.Bár könnyű mondani.

2012. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy nem hagynak érvényesűlni és egy sz.arnak érzem magam,kicsit mintha lenéznének ugyanakkor irigykednének is rám,mert nem szállok be a kis játékukban.Ez az egész munkahelyi dolog rossz hatássl van a magánéletemre,pedig én jól tudom kezelni az embereket,de ezeket nem lehet.
2012. ápr. 15. 12:41
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,mit dolgozol?
2012. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!