Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyen mindig és...

Új munkahelyen mindig és mindenhol szívatják az embert?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok az új helyen,de még mindig szivatnak és vannak beszólásaik.Ez mindenhol így van?Néha úgy érzem mintha valamiért irigykednének rám vagy nem tudom.
2012. ápr. 15. 12:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

ma 12:42


Néha szerelő mühelyben néha építkezésen.Mikor hova osztanak be,de mindig ugyan azokkal az emberekkel vagyok.

2012. ápr. 15. 12:43
 12/21 A kérdező kommentje:
Amúgy külföldön dolgozom,de természetesen pechemre magyarokkal...ismeri úgy is mindenki a magyar mentalitást.
2012. ápr. 15. 12:45
 13/21 anonim ***** válasza:
Na, most tudtam meg, hogy gusztustalan, primitív bennszülött vagyok! Kösz a felvilágosítást!Ezentúl ehhez tartsam magam?
2012. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A birka közösség azt fogadja be, aki hasonszőrű birka.Aki kicsit is normálisabb, van magához való esze, vagy egyénisége, azt kinézik, akadályozzák, nehogy már többre vigye.Magyarországon ez duplán igaz.

Ne vedd fel a kesztyűt!Magasról tegyél rájuk, te csak tedd a dolgod, ahogy legjobbnak látod, a munkára koncentrálj, őket meg teljesen zárd ki az érzékelésedből.Nekem is voltak fura tapasztalataim előző munkahelyemen, aztán rájöttem, hogy nagy hiba volt mi8nden hülyeségükkel foglalkozni.Legutóbbi munkahelyemen is észrevettem bizonyos fokú bunkóságot(bár ez nem rám irányult), de abszolút nem törődtem már azzal, ki mit mond, mit csinál, megcsináltam a dolgom, csak annyit szóltam hozzájuk, amennyit a munkám miatt muszáj és ennyi.Így elég jól meg is voltam.Iszonyú korlátoltak itt az emberek, mindegy, hogy falusi vagy városi, szakmunkás vagy diplomás.Nagyítóval kell olyat keresni, aki korrekt és normális módon áll a többiekhez!

2012. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt középiskolában. Fel kell lépni, hangosnak lenni és lassan abba hagyják. Csak hogy lássák, hogy nem félsz megszólalni, vagy akár visszaszólni.
2012. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

ma 12:57


Igen de innentől kezdve lesüllyedsz a szintjükre...

2012. ápr. 15. 13:01
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ahol primitív emberek vannak, ott szívatják a másikat. A párom technikus, sehol nem volt problémája. Egyszer elment nyáron segédmunkásnak, mert nem talált más munkát, na ott agyba-főbe szívatták. Főleg miután kiderült, hogy nyolc osztálynál magasabb végzettsége van. Aztán akkor hagyták abba, amikor látták, hogy kb. háromszor annyit dolgozik, mint ők. Onnantól tisztelték.


Nekem is hasonló a tapasztalatom, amikor egyetemistaként különféle diákmunkákat vállaltam, pl. szórólapozás, pultos, stb., akkor rengeteget szívattak. Aztán amikor normális közösségbe kerültem, ott semmi ilyen nem volt.

2012. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Igen de innentől kezdve lesüllyedsz a szintjükre..."

Dehogy süllyedsz le. Ha egy sértegetésre reagálsz, mióta lesüllyedés? Nem azt mondtam, hogy anyázz...

2012. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen sosem volt semmiféle szívatás, inkább rengeteget segítettek a többiek, amikor odakerültem. Hivatalos betanítás ugyan nincs, mert mindenkinek más a munkaköre (irodán vagyunk), ennek ellenére az újak mindig a régiek segítségével rázódnak bele a dolgokba. Szerintem ez így természetes.
2012. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Hahh,igazam volt és átraktak más kategóriába:)
2012. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!