Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyet váltok, de gyereke...

Munkahelyet váltok, de gyereket szeretnék : vajon mennyi az a minimális idő, amit "illik" ledolgozni, mielőtt teherbe esem?

Figyelt kérdés
Én 1 évre gondoltam, mert azt követően is dolgoznék még, ameddig bírom, így kb 1,5 évet ott lennék. Nem szerettem volna munkahelyet váltani, de az előző cég megszűnt, így nem volt más választásom. Különben már most a "babaprojecten" lennénk, de így halasztjuk...
2012. ápr. 8. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
szerintem is 1év, aztán majd meglátod mennyire vadállat a főnök. (kedves Zsuzsám)
2012. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minimum 1 év ilyen kényszerváltásokkor. Ha nincs valakinek munkatapasztalata korábbi időről, akkor pedig 2-3 év minimum. Ez már van annyi idő, hogy komolyan vegyék és szülés után visszavegyék dolgozni. Mert aki próbaidő lejárta után már szalad az orvoshoz kiíratni magát, azt nem csodálom, hogy nem veszik később vissza.

Valamennyire illik bedolgozni magad. Esetedben az 1 év már korrekt szerintem.

2012. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!