Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért lett divat hogy a cégek...

Miért lett divat hogy a cégek gmail-es email címet használnak?

Figyelt kérdés

Ugye manapság már ismeretlenül is küldenünk kell boldog-boldogtalannak a CV-nket ha állást keresünk.Eddig a cégeknek volt saját emailcímük,de most már mindenki gmail-t használ,amiben szerintem sokaknak nincsen bizodalma(oda küldeni a CV-t.


Miért alakult így?


2012. ápr. 4. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki. Én speciel még egyetlenegy gmail-esre se küldtem.


Ez függ attól, hogy milyen cégről van szó, mert ugye a saját email címhez saját levelező rendszer kell.

2012. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Komoly cégek nem használnak gmail címeket.
2012. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valójában a legkomolyabb cégek között sok van, amelyik gmail-es e-mail címet használ, de saját domain névvel.


A Google levelező rendszere messzemenőkig a legmegbízhatóbb és legolcsóbb a vállalaotk számára.

2012. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Saját e-mail címes céget is vezethetik kóklerek, gmail-es cégek is lehetnek profik, viszont a gmail olcsób... ;-)
2012. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Messze a gmail a legjobb és legkényelmesebb. Mi is most fogunk áttérni rá, igaz saját domainnel. A tárhelyszolgáltató által biztosított email ugyanis több mint pocsék: ugye kinn vannak a honlapon az elérhetőségek, emiatt folyton tele van spammel. A gmail ezt kiszűri.

Ha meg egy cégnek nincs domainje, vagy nem tud erről a lehetőségről, akkor egyszerűen sima gmailt regisztrálnak. Elvégre minek fizessen egy fűszerbolt pl. a domainért, amit semmire nem tud használni.

2012. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!