Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Divat Gyúrás az jó? Mert ez a...

Divat Gyúrás az jó? Mert ez a helyzet mostanság. Már kis kölkök is csinálják meg mindenféle szereket használnak hogy gyorsan látszódjon valami és tudjanak pattogni akárhol. Pl. Diszkóban.

Figyelt kérdés
Aztán meg csodálkoznak ha találkoznak valakivel akinek nincs 45-ös karja, de kemény fizikai munkát végez és akkorát ráver a kis gyúrmára hogy helyben összeszarja magát. Vélemények?
2010. ápr. 14. 23:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hát tény hogy sok ilyen van aki csak azért gyúr hogy tudjon vele menőzni... én például csak azért járok néha kondiba, hogy egyáltalán legyen valami kondícióm, nem akarok én 40es bicepszet...
2010. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
46%

A gyúrás már Schwarzenegger óta divat.

Most komolyan, a nők miatt járnak gyúrni, nem azért, mert divatolni akarunk.

Mik azok a mindenféle szerek?


Minden 10. nő szégyelli a párja külsejét - [link]

Ez alapján döntsd el, hogy divatolsz-ééééé vagy nem!!!


hali

2010. ápr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%

Hát én lány vagyok, de bottal sem piszkálnám az ilyen "gyúrósókat" - és millió meg egy ismerősöm szintén.

Maximum a felszínes libuskáknak számít, hogy 40es karja legyen valakinek...

2010. ápr. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Gyakor ***** válasza:
100%
én valamennyire testépítőnek tartom magam(bár látom itt a gyúrós szó nagyon elterjedt) de szerintem az e sportot rendszeresen űzők nem a csajok miatt vágtak bele,meg nem is amiatt csinálják(köztük én sem), csak szimplán szeretjük ezt a sportot,magunknak akarunk felmutatni vele eredményt...persze az is jólesik,ha megjegyzik mások,hogy szép alakod van,formás izmaid..stb de azokat elítélem akik divatból csinálják és akik jócskán amatőr szinten, hozzá nem értve nyomják a szusztát,napo-t stb-t
2010. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Valóban.Az,hogy valakinek 45-ös a keze,még nem jelenti azt,hogy verekedni is jól tud..!
2010. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Én a testépítést eleve nem tartom sportnak. A sportnak csak mellékes eredménye lehet az izmos test, de nem a célja.
2010. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%

miért nem tartod sportnak??mennyit kell tenni azért,hogy izmos legyen valaki,napi 24 órában kell figyelni rá, sporttáplálkozás, aerob edzés(már önmagában ez is sport)( sulyzós edzés

én a focit nem tartom sportnak,meg az autósportokat,na meg a sakkot

2010. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
Ha valaki szerekkel felpumpálja magát, és egy hónap alatt csinál magának "izmokat", az korántsem ugyanaz, mint ha ugyanaz a személy éveken át keményen dolgozik azért, hogy elérje amit akar. A testépítés hozzátartozója egyfajta pszichológiai, úgymond belső változás is. Szerény véleményem szerint ez a belső változás jelenti az igazi különbséget a kétfajta "gyúrás" között.
2010. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Osynho ***** válasza:
91%

"Én a testépítést eleve nem tartom sportnak. A sportnak csak mellékes eredménye lehet az izmos test, de nem a célja."


Hát ezzel nagyon nem értek egyet. Először is definiáld akkor legyél szíves, hogy szerinted mi a sport. A testépítés során keményen megdolgoztatod a tested, gyorsul az anyagcseréd, és ugye nő az erőd is (nem lufik nőnek a kezedre..) Emellett, ugye szokás kardio/aerob mozgást is végezni a súlyzós edzés mellé az is sport (szerintem).

Amúgymeg, ha úgy nézzük, nekem is "mellékes" az izomnövekedés, mert magát az edzést is szeretem, ha 1 hét kimarad, már rosszul vagyok, úgy hiányzik. Szeretek hazamenni és lüktető karokkal lehuppanni a fotelbe. Utána jól bezabálni valami rendes kaját, érezni, hogy ma is jó munkát végeztem. Szeretem a másnapi izomlázamat, hogy érzem,van testem, nem a bőr tart össze. A betegségeket csak hírből ismerem, télen, 20 centis hóban, vagy esőeben is lenyomok egy meccset (focizok is) és soha se fázok fel, nem vagyok taknyos, lázas stb.

Az elméleted szerint akkor az én felfogásomban már sportnak minősül a testépítés? Az említett sakknak mennyi izom a mellékterméke? Inkább sport, mint a testépítés?

2010. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szerintem sem sport a testépítés, inkább csak életmód.


Mert miért mész súlyokat emelni? Van bármi célja azon kívül, hogy jól érezd magad, és karbantartsad a tested? Nincs...


Én is amondó vagyok, hogy az sport, aminek tényleg mellékes célja az izomnövelés, testformálás. Ha úszol, atletizálsz, kosarazol, hokizol, akkor azért mész súlyzózni, hogy erősebb, gyorsabb, ügyesebb legyél, magasabbra ugorj, bírjad a technikákat, manővereket, és ne dőlj ki a meccs lefújása előtt... hogy legyőzhesd a többieket. Testépítés nem igazán ilyen. Ott is vannak versenyek, érdekesek is, de akkor is kb olyan szintű, mint egy szépségverseny...


És elérkeztünk a divatgyúráshoz: azok csakis a külsőségre mennek, anélkül, hogy magukévá tennék a testépítő szellemet. Szerintem szánalmas.

2010. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!