Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet kijutni külföldre...

Hogy lehet kijutni külföldre különösebb nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
Az expressz és hasonló helyeken található hirdetések kissé megbízhatatlannak tűnnek, hol lehetne keresni kinti állást?
2012. ápr. 2. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem írnék alá úgy egy munkaszerződést, hogy egy kukkot sem értek belőle. A másik oldalról pedig: eszembe nem jutna olyan embert alkalmazni, aki nem érti meg, hogy mit várok el tőle munkáltatóként.
2012. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű.

-veszel repülőjegyet az adott országba.

-elmész a magad által kiválasztott városba

- bérelsz szobát

- elintézed már az első nap a papírmunkákat amikre szükség van,hogy munkát kapj

- készítesz egy csomó CV-t az adott ország nyelvén

- ezekkel a CV-kel szépen minden nap bemész minden munkaközvetítő irodába,minden olyan üzletbe,céghez ahol dolgoznak,és leadod,hogy munkát keresel.Ha kell minden másnap vidd be ugyanoda türelmesen.

Ha szerencséd van akkor talán lesz melód..Ha nem akkor addig is mászkálj,és ad be mindenhová,és közben tanuld a nyelvet..

Azt tudom,hogy a kinti munkaközvetítő irodák megbízhatóak.(tudom,én is ilyen helyen dolgozom kint Angliában,és soha nem húzzunk le senkit pénzzel(tilos is),és csakis valós munkát ajánlunk.)

sok sikert

2012. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül maradj szépen otthon.
2012. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 archon ***** válasza:

Kijutni ki tudsz, munkát is kaphatsz, némi kitartással ezt már tapasztaltam több emberen. Nem is itt van a lényeg. De képzeld el, hogy Magyarországon élsz, és nem beszélsz magyarul. Hogy tetszik? Milyenek a napjaid? Sikerül beilleszkedni?


Egy alap nyelvtudást biztosan össze tudsz szedni, amint megvannak a stabil nyelvtani alapjaid, veheted a repjegyet, arra már tudsz majd építkezni.

2012. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy egy mukkot se tudok :) Csak annyira alap, hogy egy állásinterjún nem tudnék értelmesen beszélni, de lakást stb se hiszem hogy képes lennék magamnak intézni. Ezért érdekelne, hogy közvetítőket, "segítőket" milyen oldalakon, hol lehet találni?
2012. ápr. 2. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen közvetítőkre,segítőkre gondolsz??

Akik segítenének szobát bérelni??

Az nem olyan nagy gond.Ha szerencséd van akkor olyan városban ,vagy olyan helyre mész ahol már vannak magyarok.Velük feleszed a kapcsolatot,és megkéred segítsenek.Talán valaki segíteni fog.De több embernél próbálkozz,mert nagyon sokan szóba sem fognak állni veled.

Én egyszer úgy kértem segítséget,hogy éppen New Castle-ba kellett mennünk,és nem tudtam hogy a városban hol vannak jó,és olcsó szállodák,hostelek.Megnéztem hogy hány magyar lakik ott,és legalább 20 embernek írtam,hogy segítsenek abban,hogy körbe néznek a városukban,és leírják a hostel címét..Szerencsém volt,mert 3 ember segített..(a többi még vissza sem írt)

Szóval kint közvetítőt nem fogsz találni aki elintéz mindent helyetted.De lehet barátkozni kint élőkkel,és azok segíteni fognak.(bár munkakeresésben ők sem fognak tudni,mert azt neked kell intézni)

2012. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!