Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit szólnátok egy munkahelyhez...

Mit szólnátok egy munkahelyhez, ahol minden héten van céges buli?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 11:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
79%

Ahol én dolgozom (bár jelenleg nem, gyeden vagyok a lányommal) ott mindig volt kisebb összeröffenés. Ezt sosem a cég szervezte, hanem mi dolgozók beszéltük meg, hogy elmegyünk mulatni egyet, dumálni, stb...

Azok igenis jó partyk voltak..


Viszont előfordult egy évben 3×-4×, hogy céges rendezvény volt. Akadt olyan, amikor az összes áruháznak tartottak nagy céges rendezvényt. Május 1 pl. vagy valamilyen másik nagyobbat.

Általában kevesen mentek el rá, mert mindig ünnepnapokon volt.


Pár éve viszont októberre szerveztek egy ilyen nagy "bulit". Azt mondták, hogy aki nem megy el, az November 2-án nem kap fizetett szabadságot, amit persze rá egy héttel le kellett dolgoznunk így is - úgy is..

Na volt a lázadás, sokan így se mentek el. Köztük én sem, mert többet ért egy 4 napos hétvége pihenéssel, mint 7 órás "bohóckodás" ott, olyan emberekkel, akik nem érdekelnek!


Most már sokan nem járnak el céges rendezvényre, még ha a saját áruház is szervezi. Nem szoktak jók lenni. Ha saját maguk/magunk szervezzük, kötetlen kikapcsolódással, idővel, akkor nagyobb a felszabadulási kedv és jobban is érzik magukat az emberek!

2012. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha jó a társaság és nem az a leisszuk magunkat a sárga földig-típusú buli, akkor nekem tetszene... persze az már nem, amit válaszként írtál, hogy piszkálnak, ha nem megyek el vmelyikre. Azért a legtöbb embernek nincs minden héten ideje vagy kedve bulizni járni, más társaságokba is jár stb., és gáz, ha ezt a vezetés nem veszi figyelembe.
2012. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem lefárasztana és nem is lenne kedvem minden héten...a munkahely ne legyen olyan mint egy főiskolás hétvége....

S ha éppen programom van? Én általában mindig betervezek valamit hétvégére, és akkor mi van? :-S

2012. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig van, és én útálom. Mindig próbálom elsunnyogni. Nálunk a cég állja a kaját piát.
2012. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Privátban kiváncsi lennék a cég nevére..Egyébként ez nem normális. Névnap mindenhol van, viszont átlag 3-4 ezret beadni elég unszimpatikus dolog.
2012. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ha mindig ennyi ajándék pénzt kell beadni, akkor nagyon szar! Sok pénzébe kerül a dolgozónak is! Nem dolgoznék ilyen helyen!
2013. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!