Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsoká' 18 leszek, és nem...

Nemsoká' 18 leszek, és nem engednek el sötétedéskor, még nyáron sem. Sétáljak csak úgy ki?

Figyelt kérdés
17l
2011. dec. 17. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
hát ez a problémád jövőre megoldódik mert nem mehetsz majd ki este 8 után:D:Dcsak a szüleiddel:)amúgy ne sétálj csak ki úgy, azzal biztos nem segítesz a helyzeten.bizonyítsd be a szüleidnek h felelősségteljes vagy.és nézz sok sok ID-t
2011. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd azt.
2011. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 éves korom után nem azt csinálok, amit akarok?
2011. dec. 17. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:
17 évesen télen 4 után már otthon kell lenni?
2011. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szinte nem is megyek sehová, csak suliba :/
2011. dec. 17. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

nekem mindig azt mondták, hogy majd ha nem az ő kenyerüket eszem, akkor csinálhatom amit akarok, és belegondolva, teljesen igazuk volt


most még ők szabják a szabályokat, amit be kell tartanod.

attól semmi sem változik, hogy betöltöd a 18at, csak annyi, hogy rendőrrel nem vitethetnek haza, ha mégis elmész


nem az a gond, hogy nem tudják hova meg kivel mész?

engem pl. sokkal inkább elengedtek tovább, mikor átjött egy haver-barátom (fiú), és megígérte, hogy haza is kísér.

Esetleg ezt meg lehetne próbálni, hogy lássák, 'kire bíztak', és vigyáznak rád

2011. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Világos, hogy féltenek. De mitől? Ezt kéne megtudakolnod. Félthetnek a fiúktól, a túl korai szextől, de attól is, hogy valami beteg ember bánt téged. Ami eléggé jogos. Mint gyakorló szülő, én is ideges vagyok, ha a lányom elmegy valahová, nem is tudok nyugodtan aludni, míg haza nem jön. Én is annak örülök, amikor baráti társasággal megy, és jön. A gyerekkori barátja ugyanis a szomszédban lakik.

Szóval előbb puhatold ki, mitől féltenek, és utána tudsz lépni. Mert ha a rossz emberektől féltenek, akkor ha hazakísér valaki, nyugodtak (nyugodtabbak) ők is.

2011. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális hozzáállás a részükről,és ez nagyon csunyán visszaüthet. Ha egyszer kiszabadult benne van a pakliban hogy 1000x rosszabb leszel mint bármelyik fiatal a korosztályodból,akik most kijárkálnak.
2011. dec. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!