Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha új munkaszerződésem van de...

Ha új munkaszerződésem van de én azt nem írtam alá az érvényes?

Figyelt kérdés

Meg emelték a fizumat és ugye így új munkaszerződésem lett viszont én ezt a mai napig nem írtam alá. Lehet hogy nem sokára felmondok. Ilyenkor mi van? Van a 30napos felmondási idő?

Nem értek hozzá. Köszi a válaszokat.


2012. márc. 6. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a fizetésedet emelték csak, az nem új munkaszerződés, hanem csak munkaszerződés-módosítás. Ha nem írtad alá, akkor még mindig a régebbi szerződés érvényes a kevesebb fizuval.
2012. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor nekem miért mondták azt hogy Új? De azét köszi az infot.
2012. márc. 6. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző határozatlan vagy határozott idejű volt? Ha határozott, és lejárt, akkor jelenleg nincs érvényes munkaszerződésed. Ha viszont határozatlan, akkor az érvényes mindaddig, amíg az újat alá nem írod.
2012. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!