Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoban mennyi idő után...

Tescoban mennyi idő után értesítik ki az embert, ha megpályázott egy állást?

Figyelt kérdés
Ma jelent meg, ma adtam be, március 9-ig lehet jelentkezni.
2012. febr. 24. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Változó.Én iskola befejezése után a szakmámban próbáltam elhelyezkedni majd egy évig,körbe is jártam egész Magyarországot,de szó nélkül elutasítottak a legtöbb helyen.Aztán gondoltam,hogy nem muszáj nekem a szakmámba mennem,elmegyek Tescozni,mert legalább fizet.Beadtam a jelentkezésemet május legvégén.Június legvégén már kezdtem kikészülni.Július elején már azt mondtam,hogy a Tescohoz is hülye vagyok,biztosan ezért nem hívnak be.És erre ugyanazon a délutánon behívtak interjúra.Na akkor meglepődtem rendesen.
2012. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem a karrier portálon jelentkezés után egy héttel visszahívtak interjúra 4 helyről, 1 helyre felvettek, emiatt kb az interjú után 2 héttel hívtak vissza, addig meg találtam már másik állást, 1 helyre 6 órás műszakra tudtak volna felvenni, 2 helyen nem feleltem meg, kb. 10 helyről meg 4 hónap után kaptam emailt, hogy nem feleltem meg nekik, de oda interjúra sem hivtak be.
2012. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4 helyre jelentkeztél egyszerre, és mind a 4-ről visszahívtak? Esetleg jelezted, a második, harmadik, negyedik hívásnál, hogy már egy másik állásra behívtak ugyanoda?
2012. febr. 26. 00:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!