Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg értesítik az iskolát,...

Tényleg értesítik az iskolát, ha loptam egy üzletből?

Figyelt kérdés
El is vittek a rendőrök az örsre... azt mondták h értesíteni fogják az iskolát, és be is mennek. Ha tényleg igaz, akkor mit mondanak nekik?
2010. jan. 23. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, értesítik. Ha nem vagy még 14 éves, akkor az igazgatóra bízzák a büntetést.Persze attól is függ, hogy mekkora értéket loptál. Mert ha 20ezernél több, akkor a gyámhivatalnak is szólnak. Ha meg elmúltál 14, akkor az önkormányzat jegyzőjét értesítik.
2010. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok..... és az iskolának mit mondanak?
2010. jan. 23. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod meguszni, az biztos. De legalabb tanulsz belole es nem lesz beloled hetprobas bunozo. Talan a megalaztatas segit.
2010. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a tényeket fogják elmondani, az ofőnek és az igazgatónak, utána gondolom lesz egy ofő óra amin erről lesz szó.
2010. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Rendőrbácsi elmondja a tanárnénidnek, hogy csúnya rossz fiú voltál, mert eltulajdonítottál egy nyalókát a boltból. A tanárnéni erre nagy ejnye-bejnyezések közepette jól megdorgál téged, hogy tehettél ilyet? TE PEDIG RÖHÖGSZ EGY NAGYOT AZ EGÉSZEN!!! Hidd el kedves barátom NEM EZ A LOPÁS! A politukusokat, főmuftikat kellene inkább megdorgálni. Amúgy ifjú koromban nálam is előfordult a dolog, és láss csodát nem lettem bűnöző, becsületes, szorgalmas ember vagyok...:)
2010. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!