Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki egy nyereményjátékon...

Ha valaki egy nyereményjátékon nagyobb összeget nyer, hogy értesítik, és ez mennyi IDŐ?

Figyelt kérdés
Telefonon hívják vagy levelet küldenek? És hogyan kaphatja meg a nyereményét?
2009. júl. 3. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen a nyeremény játék. Ha lottózól ott ugye a szelvénnyel kell bemenned egy lottózóba vagy a szerecsejáték rthez. ha pl neten, akkor ha megadtál telefonszámot akkor fel is hívhatnak de email-ben tuti értesíteni fognak.


Pl a barátnöm egy nagy internetes oldal éves nyereményjátékán nyert egy autót. nem adta meg a telefonszámát, de a potnos címét és email címét igen. A címe szerint kikeresték a telefonkönyvböl a telefonszámát, és egyböl hívták ahol édesapaja vette fel és majdnem elhajotta öket, miután elég hihetöen adták elö magukat és megadta a lánya mobilszámát. ès igaz volt tényleg ö nyerete, másnap az oldalukon is fent volt.

2009. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nyertem pl. egy tévét. Küldtek levelet, mivel nem vettem fel a telefont.
2009. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az adott nyereményjáték szabályzatában le van írva.

A lottónál pl. neked kell jelentkezned a nyereményért (bizonyos összegig, ha SMS-ben játszol vagy neten, akkor SMS-ben vagy a netes felületen értesítenek és így kapod meg, de nagynyereményeknél nem így megy).

A Reader's Digest kiértesít (állítólag ajánlott levélben).

A többit nem tudom, de mindegyiknek le van írva a játékszabályban, hogy náluk hogy zajlik. Nem egységes.

2009. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.:)
2009. júl. 3. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!