Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyan nők, akinek...

Vannak itt olyan nők, akinek nincs munkájuk viszont a férjüknek van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 21:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Budapesten a müpába 300 v 500 a diákjegy, a könyvtár meg mindenhol ingyenes (kivéve oszk), ha nem kölcsönzöl. Ha van időd (a jelek szerint van), akkor addig is, amíg nem találsz mást, menj el önkéntes munkára. Így megismerkedsz másokkal, és az önéletrajzodban is nagyon jól mutat.
2012. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha találnék önkéntes munkát gyalog is megtehető távban, annak örülnék. Most passzív féléves leszek, így diákjegyek most nem játszanak. Eléggé össze kell húzni a nadrágszíjat, bérletre, szórakozásra nem telik.

Egyébként pedig köszönöm az ötleteket, és a bíztatást! Gyorsan elküldtem még néhány helyre az önéletrajzom. :)

2012. jan. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl. én már évek óta itthon vagyok megőrülök, de azt mondom már nagyon nehéz lenne visszaszokni a mindennapos munkábajáráshoz.
2012. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron végeztem, full pályakezdő vagyok, ráadásul kisgyerekkel. Hát nem kapkodnak értem a munkáltatók. Már kezd nagyon felőrölni a tétlenség, napról napra nehezebb, ráadásul nem egyszer jól át is vágtak. Hónapokat várattak egy melóra, majd visszalépett a főnök. No komment.
2012. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!