Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tengeri hajózás összejöhet?

Tengeri hajózás összejöhet?

Figyelt kérdés

Párommal, miután lediplomáztam, ki szeretnénk menni tengeri hajóra 1-2 évet dolgozni,hogy tőkénk legyen a közös jövőhöz. Én angolul beszélek közép-felsőfokon (felsőről van papírom,de már kissé megkopott a tudás),németül pedig alapszinten. Elsőként biztos takarítónőnek mennék,nincsenek illúzióim :) Viszont barátom még középszinten sem beszéli az angolt,megérteni megérti nagyjából az embereket,csak a nyelvtanja nem olyan jó. Amit tudni kell róla, hogy ő igen strapabíró,13 és 19 éves kora között minden napot végigdolgozott nyaranta a vendéglátásban,szóval ő legjobban pincér szeretne lenni,de ugye kell nyelvtudás. Ha pl. mosogatósfiúként kezdene, lenne lehetősége előrébb lépni? Köszönöm előre is a válaszokat!


Én 22,ő 24 éves.


2012. jan. 5. 11:11
 1/1 mscarmonia válasza:
Az MSC Crociere vállalatot ajánlom vagy a Cunard de a párod miatt inkább az MSC! A vállalatról azt kell tudni hogy olasz és a teljes neve Mediterranean Shipping Company (MSC) és a nevén halható hogy mediterrán hajóutakat szervet a több mint 10 emeletes hajóin a cég pénzügyi problémával soha nem szenvedett hisz most indították el a 16 emeletes MSC Divinát és a világ 5. legnagyobb hajója lett! tehát meleg szívvel ajánlom az MSC vállalatot! ha bármi kérdésed van írj nyugodtan!
2012. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!