Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben az esetben mit tegyek?...

Ebben az esetben mit tegyek? Kezdek félni, hogy nem fog sikerülni!

Figyelt kérdés

Nyáron csomó önkéntes munkát vállaltam egy rádiónál. Érettségi után ott szeretnék dolgozni. Picit később megjelent egy csaj, aki ugyan úgy segédkezik, mint én. Neki most volt a szalagavatója, pár rádióst elhívott, el is mentek. Viszont a csajnak elég hosszú a nyelve, és félek, hogy jobban tud érvényesülni, mint én.

Facebook-ra kiírt a rádióval kapcsolatban pár dolgot, mire az egyik műsorvezető írta, hogy nyugodtan felmehet a stúdióba hozzájuk. Viszont írtam a rádiós srácnak, hogy keressen, ha bármiben kellek, stb, stb.

17l


2011. dec. 31. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

kezdem unni a rádiós kérdéseidet...


meg kell tanulnod, hogy ebben az országban az érvényesül, akinek szaros a nyelve és szétrakja a lábát

2011. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislány, ilyen az élet. Nem csak itt, máshol is.


Megszokod vagy megszöksz.

2012. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Puncsold meg magad a rádiós srácnál ilyen-olyan módszerekkel.....
2012. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* Puncsold be
2012. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem seggnyalas ez es amig igy gondolod hogy az nem leszel sikeres. Persze jo ezzel magyarazni a sikertelensegedet hogy masok be szopjak, b**ak, nyaljak magukat valahova.


A nagy valosag az hogy hiaba vagy jofej, szorgalmas, szakmailag felkeszult el kell tudnod magadat adni. Ahelyett, hogy itt sajnaltatod itt magadat inkabb tanulj a hibaidbol.


Es sose feledd: Ha a kacsa nem tud uszni nem a viz a hulye!

2012. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!