Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csalafinta interjús kérdésre...

Csalafinta interjús kérdésre hogyan válaszolnál?

Figyelt kérdés
Három rossz tulajdonságod és három jó?
2011. dec. 11. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

rossz:

maximalista vagyok

néha túl precíz



jó bármi lehet

2011. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nem csalafinta (imádom ezt a szót!:) kérdés, hanem fantáziátlan. Mindig rosszul leszek, ha ilyet feltesznek az interjún ... leginkább huszonéves, kezdő HR-esek ...


Mindig szituációtól függően válaszolok. Az általában lejön az interjún, hogy ők milyen tulajdonságokat tartanak fontosnak, erre próbálok ráerősíteni.

2011. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1-es, Te miért írtad rossznak a precíz és maximalista tulajdonságokat?
2011. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2# nem válaszoltál konkrétan a kérdésre szoval haszontalan a válaszod.. eddig..
2011. dec. 11. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok


mert alapszabály, h itt olyanokat kell mondani, amit bár rossznak mondasz de akár jó is lehet



a (túlzott) maximalizmus lehet néha káros

(túl sok időt-energiát tud elvenni pedig lehet h az adott szituban egy kicsit kevesebb energiabefektetés is elég volna lehetne lényegesebb dolgokra koncentrálni)


a túlzott precízséggel is ez a helyzet:)


szóval ez jól hangzik még akkor is ha rossz tulajdonságnak említed

2011. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi ;o)
2011. dec. 11. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:
túl kritikus
2011. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1-es, félreértettelek: a rosszra úgy értettem, hogy rossz válasz ... egyébként egyetértek Veled


Kérdező: szerintem válaszoltam a kérdésedre, igenis szituáció függő, hogy mit kell válaszolni, de ha nem hiszel egy profi interjúra járónak, hát ne tedd ....

2011. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


2# nem válaszoltál konkrétan a kérdésre szoval haszontalan a válaszod.. eddig..



A szóval hosszú ó egyébként ... az önéletrajzodra azért eressz rá egy spell check-et ... na nem társalgok veled, mert nem érdemled meg .... én kapásból 10 rossz tulajdonságot lemértem a válaszod alapján.


Erre most felesleges válaszolnod, mert nem figyelem tovább a kérdést .... remélem jól megizzasztanak az interjúkon ... megérdemelnéd.


Egyébként meg olvass el néhány állásajánló oldalt, az még nem jutott eszedbe, te szegény??

2011. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hehehe, nem semmi, hogy emberek hogy besértődnek itt néha. Mintha olyan fontos lenne. De egyébként miért hinne egy profi interjúra járónak? Aki folyamatosan csak interjúra jár, az még nem derítette ki, hogyan kell válaszolni egy ilyen kérdésre vagy nem elég hatékony, ezért kell továbbra is interjúkra járnia munka helyett Van ilyen, csak nem kell megsértődni.


Egyébként az első válaszoló fején találta a szöget, még ha pár embernek nehezen is jött le, hogy mit akart mondani.

2011. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!