Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudom, magánügy de válaszolnál?

Tudom, magánügy de válaszolnál?

Figyelt kérdés

Mennyi a tartozásod összesen?

Barátnak,bankanak,ismerősnek,bárhova...összesen!


2010. júl. 31. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobban éreznéd magad, ha sokan írnák ide, hogy milliók?
2010. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés:-)

Írd ki kérdésnek ha akarod de ide nem ez a válasz okoska!!!!


Egyébként ha tudni akarod akkor a barátnőm adóssága őszerinte semmiség,minenkinek van ennyi.szerintem meg egy élet is kevés h visszafizesse...kíváncsi vagyok...

2010. júl. 31. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tartozom, nincs hitel, a csekkek legfeljebb késni fognak 2-3 napot, mert van amelyik megérkezik 7.-ei befizetési határidővel és csak 10.-én fogják ideadni a fizetést. Akkor lesz tartozásom 3-4 napig.
2010. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem sincs tartozásom, és ha bele szakadok akkor sem fogok soha hitelt felvenni semmire..A mai világban már nem szabad ilyenbe belefolyni, mert szinte lehetetlenség kijönni egy nagyobb hiteltartozásból..sajnos ez Magyarország..
2010. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Párom apukájának százezer forint - muszáj volt kölcsönkérnünk, amikor kirúgták. Viszont nem kéri vissza, csak mi úgy gondoljuk, hogy amint lehetőségünk lesz, visszaadjuk, mert nem rajta akarunk élősködni.

Viszont előbb-utóbb házat kell venni... arra pedig kénytelenek leszünk hitelt felvenni. De másra, fogyasztási cikkre soha, engem így neveltek. Kivéve, ha nekem amiatt, hogy megvettem azt a valamit, lesz nagyobb bevételem. Például gondolkozom, hogy kürtőskalácsot sütnék rendezvényeken (imádom :) ), ahhoz a felszerelés jópárszázezer. De ha nagy valószínűséggel milliókat kereshetek rajta, akkor felveszek rá hitelt. Persze sajnos benne van a pakliban a bukás esélye is...


Tudom, hogy magánügy, de válaszolnál?

Mennyi az az összeg, ami a barátnőd szerint "semmiség"?

2010. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
-4 millió ft-nál tartanak jelenleg,nem is érdekelne hisz tényleg magánügy de naponta látom hogy már megsem próbálja visszafizetni,munkát sem keres közben pedig panaszkodik nekemhogy milyen szarul élnek...a hiteleket már nem is akarja fizetni hisz azt mondja a végrehajtónak úgysincs mit elvenni.
2010. aug. 1. 06:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!