Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen döntést hoznátok a...

Milyen döntést hoznátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Kb. 1 és negyed éve nincs állásom.

25 éves vagyok és egyetemere jártam, ahol környezetvédelmet tanultam.

Az ősszel beiratkoztam egy esti suliba, ahol megújuló erőforrásokról tanulunk + munkavédelmet.( A munkaügyi központba azt mondták, hogy megint egy hülyeséget tanulok, amivel megint csak munkanélküli leszek).


Közben még délelőtt gyógytornára is kell járnom, bár nem érzem, hogy használ, és már a végén vagyok. ( valószínűleg, hogy még idén műteni kell majd).


Most van egy állásajánlatom, nem is lenne rossza a kereset, de vagy a sulit, vagy a gyógytornát abba kéne hagyni miatta. Egy kocsmába kéne pultosként dolgoznom, úgy, hogy közben én egy visszahúzódó lány vagyok.


Közbe vannak még lehetőségek, jelentkeztem egy próbavásárlós oldalon, ahol alkalmanként próba vásárolnék.

Ez már meg van, hogy csinálhatom, de csak párezer Ft egy hónapban.


Lenne egy másik hely, ahol szintén lehetne egy kis alkalmi munkát végezni, de ott még túl is kell esnem a rostán.


Igaziból, ha otthagynám a sulit, és a végén ennek mégiscsak lenne jövője, biztos, hogy sajnálnám. főleg, ha a végén még a munka is abbamaradna, mert esetleg rájönnének, hogy nem vagyok odavaló. De még a műtét miatt is abbamaradhatna. Hiszen úgy pl. 1 hónap kiesésem biztos lenne a munkából, a suliba pedig egy hét után már biztos tudnák menni.


Csak nagyon a munkába állást se szeretném halogatni, mert úgy érzem, lehet, hogy egyébként sose lenne munkám.


Most azt érzem, hogy nagyon nagyon kéne örülni, hogy végre valahová elmehetnék dolgozni.


Normális az, hogy mégis bizonytalankodom, és nem vagyok teljesen elégedett ezzel?


2011. okt. 14. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Téged pszichésen kikészít az állapot, hogy nincs melód. Vágj bele bátran! Még ha nem jön be, akkor is előrébb leszel egy tapasztalattal.
2011. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

környezet- + munkavédelemmel simán el lehet helyezkedni


én ritkán mondok ilyet, de kihagynám ezt a munkát a helyedben vagy megpróbálnám nagyon összehozni a többivel

viszont a pultos munka nem leányálom, ha gyógytorna és műtét vár rád, nem valószínű, hogy javítana az állapotodon

2011. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gyógytornára jársz, akkor valami fizikai problémád lehet. 12 órát fogsz bírni állni a pult mögött? Pszichésen el fogod bírni a részegek ajánlatait és piszkálódásait? Ha igen, akkor válaszd ezt. Ha nem, akkor nagy esélyed van arra, hogy az első héten kidőlsz, aztán se pénz, se posztó! Néha lehet statisztának (tapsolóembernek), borítékolónak is elmenni, amíg nem kapsz egy jobb ajánlatot.
2011. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a sulit folytatnám, hacsak nem lenne égetően nagy szükségem keresetre.

De persze neked kell eldöntened!

2011. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, a részegek piszkálódásait lenne a legnehezebb kibírnom, nem tudom, hogy hogy tudnám pszichésen ezt.

A gyógytornáról, műtétről annyit, hogy " csak az egyik kezemnek van baja", tehát ez fizikálisan kevésbé akadályoz, ahhoz meg már hozzászoktam, hogy az egyik kezem nem működik rendesen.


Az elsőnek, nagyon igaza van, hogy pszichésen készít ki, hogy nincs munkám. Folyamatosan feleslegesnek érzem magam, és bánt, hogy mindet a szüleim fizetnek nekem.

Tehernek érzem magam a környezetem számára.


Ilyen tapsikolós embernek, borítékolónak hol lehetne elmenni?

2011. okt. 14. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:

pölö [link] és más ügynökségek

diákmunka oldalak

2011. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!