Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan léphetek ki a sciennet...

Hogyan léphetek ki a sciennet rendszerből? Beléptetett az egyik ismerősőm ismerősének az ismerősének az ismerőse és nekem most lenne egy közeli rokon akihez szívesen belépnék! EZt meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mitől lesz jobb a közeli rokonodnál? Ugyanazt a munkát kell csinálni itt is meg ott is. Ha nem dolgozol a rendszerben akkor sem itt sem ott nem lesz több pénzed. Kérdezd meg az információs irodát a sciennetnél hogy ki lehet e jelentkezni.
2009. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

A sciennet törzsvásárlói közösségbe mindenki csak egyszer regisztrálhat, ami ezután végleges, nem tudsz onnan kilépni.

2009. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Középút ***** válasza:

"Belépés díjtalan, kilépés bizonytalan"

Engem egy kajafutár léptetett be és én is szívesen átregisztrálnék ismerős alá. Úgy oldottam meg, hogy útlevélszámommal újra regisztráltam ...

2009. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!