Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eddig rokon cégénél dolgoztam...

Eddig rokon cégénél dolgoztam (félig bejelentve), most váltani szeretnék. Az állás interjún nettófizetésre 250 000 jelöltem meg. El is fogadták. De a kérdésem, ebből még vonnak le valamit?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel netto ezért nem.
2009. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert a nettó 250.000Ft azt jelenti, hogy abból már levontak minden adót, te annyit fogsz kézhez kapni.
2009. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hol van ez a hely? hol fizetnek ennyit és milyen munkáért?
2009. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te milyen területre mész? Hogy találtad a munkát? Én még nem találkoztam olyannal, hogy így jelölgetni kellett a bérkategóriát, de jó szűrő ez is...nem lopják egymás idejét az érintettek, akik nem a megfelelő összegben gondolkodnak.
2009. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne mondd már, hogy nem hallottál ilyenről. A pályázatok igen nagy százalékánál kérik a fizetési igény feltüntetését is. Van, aki szarik válaszolni, ha ez nincs beírva.
2009. aug. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég durva hogy vki 250 ezret keres és olyan hülye hogy még azt sem tudja mi az a netto!!!


Ezért tart itt ez az ország!!

2009. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!