Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kaphatnék végre munkát?

Hogyan kaphatnék végre munkát?

Figyelt kérdés
Van érettségim, szakmám, két nyelvvizsgám... rengeteg helyre beadtam már az önéletrajzomat, vagy jelentkeztem telefonon, személyesen. És mi értelme volt? Semmi. Sok helyről még csak vissza sem hívtak, a többi meg a szokásos "majd értesítjük". Nagyon el vagyok keseredve :(
2011. szept. 3. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen végzettséged van és hova valósi vagy?
2011. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idegenforgalom, Bács megye
2011. szept. 7. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Beadtad a lakóhelyedtől messzebbi helyekre is?más városokba...??? Ne add fel én is már 3hónapja küldözgetem összevissza és eddig csak 2interjún voltam :( persze kaptam csodálatos ömlengős leveleket,h milyen jó voltam,de sajnos nem én voltam a tökéletes a pozícióra így nem vettek fel :( küldözgetek én is...
2011. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, máshol is próbálkoztam. De semmi :(
2011. szept. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!