Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol kaphatnék diák munkát?...

Hol kaphatnék diák munkát? (lent )

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és a neten nézegetem a diák melókat de nem találtam.A szövetkezetek oldalait is megnéztem de nem találtam semmit.Ezért arra gondoltam hogy itt megkérdezem tudtok e vmit ilyenekre gondolok pl: szórólapozás, borítékolás, kutyasétáltatás, takarítás , idősebbeknek bevásárlás stb. Am kecskeméti vagyok

válaszokat köszi előre is :D


2010. márc. 20. 20:54
 1/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne.. pécsi vagyok de már tavaly se találtam..
2010. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szia! 15 évesen sehol. Eu-s határ 16 év. Egyébként [link]


Üdv.:Radeon 15/f

2010. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. én azt hallottam hogyha a szülő vmilyen papírt aláir akkor 15 évesen is lehet
2010. márc. 21. 09:14
 4/5 anonim válasza:
őőőő.. Hát én ilyenről nemtudok. De mindenhova ki van íva, hogy 16 évesen lehet csak. Szóval még 1 év. :)
2010. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én azt hallottam de töb helyről is hogy szülői engedéllyel 15 évesn már lehet (de elöbb nem) és akk mind1 hogy 16 van kiirva vagy ez nem igaz ??
2010. márc. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!