Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát kaphatnék...

Milyen munkát kaphatnék nőként a Katasztrófavédelemnél vagy Tűzoltóságnál?

Figyelt kérdés
Minden vágyam,hogy a fent nevezett intézmények valamelyikében dolgozzak azonban nem tudom milyen munkát végezhetnék nőként. Tudom,hogy nem lehetek hivatásos tűzoltó és nem is szeretnék. Viszont nem szeretnék az adminisztráció részen sem dolgozni. Valami olyasmi érdekelne, ami koordinációt igényel, problémamegoldást és érdekes. Hol kell jelentkezni és kb. mennyi a fizetés?
2010. febr. 1. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nőként vagy irodai munkát kaphatsz vagy takarítási munkát :D
2010. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is,sajnos! Én is szerettem volna az lenni mint Te,de letettem róla,bár én a hivatásos tűzoltón is gondolkoztam,de az meg még úgysem lehetek! Ha neked összejön légyszi értesíts engem is! :) Sok sikert!
2010. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Takarítási munkát a tűzoltóságon nem kaphatsz, mivel a tűzoltók végzik a takarítást. Maximum a főnökségi szinten, ott takarító nő van. Na meg a katasztrófavédelemnél is.

Takarítást csak a tűzoltó végez, mert vele mindent meg lehet csináltatni, erre van!!! SAJNOS!

2010. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, de nőként a katasztrófavédelemnél mit csinálhatnék? Koordinációs munka lenne a legjobb nekem!
2010. júl. 20. 10:57
 5/5 anonim válasza:

Ha megfelelő végzettséged van ,akkor tűzmegelőzési-,személyzeti-,gazdasági osztályon.

A fizetés a beosztásodtól függ.

Tiszti fizetés kb. 160 ezernél kezdődik.

2010. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!