Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Greenpeace toborzói munka...

A Greenpeace toborzói munka ténbyleg ilyen? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy ha valaki eljut a 3 napos próbaidőig, akkor ott napi 3 támogató tagot kell szerezni. Ha ez megvan és rendesen felvesznek az állásra akkor napi 2 támogatót kell szerezni. Ha a kvóta nincs meg akkor elbocsátanak egy idő után. Ez tényleg így működik?
2011. aug. 21. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Rá kell beszélned az utcán az embereket hogy adjanak évi 5 vagy 10 ezer Ft-ot a Greenpeacenek, méghozzá a banki adatainak kiadásával.
2011. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Amit írtam erről a "kvóta" rendszerről az is stimmel, tehát megvan napi hány embert kell szerezni?
2011. aug. 21. 19:04
 3/5 anonim válasza:

Elképesztő, hogy nem a kuncsaftnak adnak GREENPEACE bankszámla számot, hanem attól kérnek ilyet! Hát ebben az esetben annyit hívnak le a számlájáról, amennyit nem szégyelnek, hiába ad nyilatkozatot az illető az adomány mértékéről....

Azonkivül az ügynök is lehívhat dohányt, amennyit nem szégyel. Ebben az esetben mégcsak nem is büntethető.

Ilyen baromságot, hogy elkérjék a jószándékú támogató bankszámlaszámát. Elképesztő! Ez büncselekmény.

Ráadásul agresszívan megállítok valakit, talán cukrot is adok neki mint egy pincsinek - utána meg azonnal elkérem a számlaszámát? Hát ez elképesztő.

Gyanús, manipulatív ez a cég, úgy ahogy van. 40 éve úgy tetszeleg, mint egy okostojás, de hátulról nézve elég sötét cég....

2011. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég hülye vagy, mert nem így működik a dolog. Nyilatkozatot töltöl ki 2 példányban és a bankod utalja el a pénzt a Greenpeace-nek, nem a Greenpeace emeli le a pénzt.
2011. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is sötétnek, sőt korruptnak tartom a Greenpeace magyar csoportját. Egy pozitív eszme mentén szereznek maguknak jó pénzt és megbecsülést, valójában pedig csak önmaguk fényezése a legfontosabb.

Undorítóak.

Vigyázzatok a Greenpeace-szel!

2012. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!