Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megvagyok 16! Mehetek melózni...

Megvagyok 16! Mehetek melózni a tescoba?

Figyelt kérdés
kell egy sportmotor! :D
2011. aug. 8. 01:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
év közbe nem lehet?
2011. aug. 8. 18:01
 12/14 anonim ***** válasza:

Hááát nem nagyon, a legtöbb munkához ami év közben van ahhoz betöltött 18. életév kell.

Nem valószínű, hogy találsz olyat ahol 18 év alatt is alkalmaznak évközbe és amúgy is nehéz megoldani, hogy suli mellett tudj vállalni legalább 20-25 órát / hét és ezt is hétköznapokon. Éjszakázni pedig megint csak nem lehet 18 alatt...

2011. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
MelóDiák iskolaszövetkezet szokott diákokat kiközvetíteni TESCOba de amugy szerintem mekis melóval jobban járnál mert ott megtudod beszélni melyik nap tudsz jönni délutáni műszak stb... Ha bemész a mekibe és megkérdezed hogy van e szükség évközben diákmunkásra akkor biztos megmondják hogy milyen feltételekkel...Jobban jársz ha te magad mész diákmelót keresni nem pedig diákszövetkezettel...Én már csak tudom 3 diákszövetkezetbe is benne voltam semelyik nem ért semmit.. Utána magamtól bementem egy étterembe és már 3 hónapja ott vagyok felszolgáló.Amúgy 16 évesem csak 50esre vagy legfeljebb 125cm3-es és legfeljebb 11kW teljesítményű motorra ülhetsz feltéve ha van jogsid mert ha elkapnak anyucit meg apucit rugják seggbe mert még kiskorú vagy...
2011. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Pályamotornak gondoltam.
2011. aug. 28. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!